Мікронутрієнти - комплекси вітамінів, мікро - і макроелементів

Яммі Вітс зі смаком апельсина 30 жувальних пастилок

Вітамінно-мінеральний комплекс нового покоління у формі жувальних пастилок створений із застосуванням технології ConCordix для забезпечення високої біодоступності активних компонентів складу. Розроблений з урахуванням потреб зростаючого організму, володіє чудовим апельсиновим сма..

Преміум Спіруліна, 200 таб

100% Спіруліна, вирощена в екологічно чистих умовах. Кожна таблетка містить 500 мг чистого спіруліни без додавання допоміжних речовин. Спіруліна сприяє зниженню холестерину, покращує обмін речовин, допомагає контролювати вагу, виводить токсини, додає сил і бадьорості.   СПІРУЛІ..

Преміум Спіруліна, 200 таб

В наличии

827.00грн

Микобен 60 таб

Микобен 60 табПОТУЖНИЙ СОРБЕНТ - ИМУНОМОДУЛЯТОР ПОВНЕ ОЧИЩЕННЯ І ЗМІЦНЕННЯ ОРГАНІЗМУ- абсорбує і виводить з організму солі важких металів (свинець, ртуть, кадмій та ін) радіонукліди, лікарські метаболіти;- регулює рівень холестерину і ліпідів у крові;- блокує засвоєння жирів у жи..

Микобен 60 таб

В наличии

275.00грн

Липосомальный Вітамін D3 60мл

Всі цінні властивості вітаміну D3 в максимально біодоступність і безпечній формі. За рахунок технології липосомального інкапсулювання життєво важливий вітамін засвоюється краще, і для його синтезу не потрібно тривалого перебування на сонці.   Вітамін D3 — микронутриент, що грає..

Липосомальный Вітамін D3 60мл

Нет в наличии

574.00грн

Корал-Майн (30 саше по 1г)

«Корал-Майн» – натуральний продукт, вироблений у Японії з глибоководних коралів склерактіній, зібраних в Японському морі, поблизу островів Окінава і Токуносіма. «Корал-Майн» регулює мінеральний баланс, нормалізує роботу всіх органів і систем. Поміщений у воду пакет-саше збагачує ..

Корал-Майн (30 саше по 1г)

В наличии

709.00грн

Корал Цинк 25 100табл

«Корал Цинк 25» - продукт, що надає позитивний ефект на зміцнення здоров'я. Містить життєво важливий для організму елемент цинк, який забезпечує підтримку імунної та ендокринної систем. Продукт «Корал цинк 25» надає благотворний вплив на обмін речовин. Покращує стан шкірних покри..

Корал Цинк 25 100табл

В наличии

338.00грн

Еліксир довголіття фітовитяжка 40 мл

Засіб з лікарських рослин «Еліксир довголіття» загальнозміцнюючий, Омолоджуючий засіб. Покращує обмін речовин, очищає організм від вапняних і жирових відкладень, підвищує життєвий тонус, омолоджує тіло. Склад: водні витяжки квиткок ехінацеї пурпурової, плодів шипшини, коренів к..

Екстракт спіруліни 50мл

Екстракт спіруліни Для профілактики і лікування багатьох вірусних інфекцій, включаючи ВІЛ, грип, свинку, кір, і герпес. Потужний імуностимулятор. Значно покращує стан людей, які страждають на сезонної алергією. Виводить з організму токсини, солі важких металів і радіоактивні ел..

Екстракт спіруліни 50мл

В наличии

215.00грн

Джерело вітамінів 50мл

Джерело вітамінів Загальнозміцнюючий засіб. Містить практично всі основні вітаміни, мікроелементи (у тому числі мідь, залізо, калій, кальцій, фосфор, магній, натрій, марганець, кремній та ін), фітонциди, амінокислоти, необхідні людині. Склад: рідкі екстракти: плодів абрикоса, пл..

Джерело вітамінів 50мл

В наличии

200.00грн

Гемоферум 60 таб

Гемоферум 60 табПОЛІПШЕННЯ СТАНУ КРОВІ- покращує процеси кровотворення, відновлює природний рівень заліза в організмі;- підвищує працездатність, має сучасну форму заліза, яка м'яко впливає на шлунок; - містить фолієву кислоту, вітаміни В9 та В12 і С для правильного засвоєння залі..

Гемоферум 60 таб

В наличии

165.00грн

Вітамінно-мінеральний комплекс, капсули для зміцнення імунітету № 90

Комплекс для імунітету в капсулах містить велику кількість вітамінів, мінералів і корисних мікроелементів. Даний иммуноукрепляющий комплекс застосовується як в таблетках, так і в капсулах для поліпшення роботи всіх систем життєдіяльності людини і є потужним оздоровлюючим засобом...

Амирипаш ультра 30 капсул по 800 мг

По 1 капсулі на добу - досить на курс (один місяць)   Механізм дії: Допоміжний засіб при лікуванні хронічних важко поточних захворюваннях. Надає виражену омолоджуючу дію. Пробуджує інтелект, пожвавлює діяльність розуму та органів чуття, покращує пам'ять. Створює позитивний н..

No.20 Вітаміни і Мінерали Maroom Moringa 250мг, 100 капсул

No.20 Вітаміни і Мінерали Maroom Moringa 250мг, 100 капсул Моринга багата природними вітамінами, макро - і мікроелементами, а також незамінними амінокислотами і поліненасиченими жирними кислотами. Повністю компенсує добові потреби організму в кальції, залізо, вітамін А, С, Е..

No.15 Секрет Тайської Молодості Jiaw Koo Larn 250мг, 100 капсул

No.15 Секрет Тайської Молодості Jiaw Koo Larn 250мг, 100 капсул Називають «Трава безсмертя» за її високу оздоровчу здатність для всього організму і сильний омолоджуючий ефект. Підвищує імунітет і захисні сили організму. Підтримує загальний тонус і працездатність у літніх люд..

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)

Зворотній дзвінок