Мікронутрієнти - комплекси вітамінів, мікро - і макроелементів

Яммі Вітс зі смаком апельсина 30 жувальних пастилок

Вітамінно-мінеральний комплекс нового покоління у формі жувальних пастилок створений із застосуванням технології ConCordix для забезпечення високої біодоступності активних компонентів складу. Розроблений з урахуванням потреб зростаючого організму, володіє чудовим апельсиновим сма..

Центравит - Вітамінно-мінеральний комплекс з Q-10 60капс

Вітамінно-мінеральний комплекс з Q-10. Рекомендації по застосуванню: дієтична добавка до раціону харчування, джерело вітамінів, мінералів, йоду і Q-10; сприяє загальному зміцненню організму, нормалізації функціонування нервової системи і опорно-рухового апарату, підвищенню розумо..

Формула для Чоловіків 60табл препарат для поліпшення потенції у чоловіків

Формула для Чоловіків – Formula for Men – 60 таблеток – Альтера Холдинг – Altera Holding Забезпечує організм необхідними поживними речовинами; Надає підтримку передміхуровій залозі; Благотворно впливає на стан серцево-судинної та нервової систем; Покращує травлення; Підсилює захи..

Триосмектит мінеральний комплекс - магній, кремній, залізо 120капс

Триосмектит є на 100 відсотків натуральним препаратом, оскільки виготовлений з природного мінералу групи монтморилоніту за унікальною технологією, без будь-яких домішок і консервантів. Триосмектит - екологічно чистий натуральний джерело магнію і ще більше 40 біологічно активних м..

Спіруліна Кораловий Клуб 120 капсул

ВЛАСТИВОСТІ Джерело дієтичного білка та потужного антиоксиданту фітоціаніну. Сприяє очищенню організму від шлаків і токсинів. Стимулює роботу серця. Знижує рівень холестерину у крові. ЗАСТОСУВАННЯ Дорослим 4 капсули в день під час їжі. ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ Спіруліна Виступа..

Спіруліна 50 таблеток

Спіруліна 50 таблеток Спіруліна в 100 % чистому вигляді Мікроводорость спіруліна Spirulina Platensis (Nordst.) Geitler Форма випуску: порошок, таблетки, капсула. Золота спіруліна – спіруліна, якісні показники якої найвищі в сезоні вирощування і близькі до теоретичних (вміст білк..

Спіруліна 50 таблеток

В наличии

67.00грн

Синерджайзер зі смаком апельсина і манго 250гр

Збалансований енергетичний напій з яскравим фруктово-цитрусовим смаком. Синергія вітамінів, мінералів, рослинних екстрактів, вуглеводів, амінокислот сприяє помітному підвищенню активності, працездатності, витривалості.     ЕКСТРАКТИ ГУАРАНИ І ЗЕЛЕНОГО ЧАЮ Містять натуральний ..

Мультивіт 60табл

Мультивит   Состав: экстракты: асаи, ацеролы, черники, голубики, годжи, брусники, смородины черной, клюквы, шиповника; витамины: В1, В2, В3, В5, В6, В7, В9, В12, С, Е; микроэлементы: селен, цинк; вспомогательные вещества.   Свойства продукта: источник натуральных витаминов, ..

Мультивіт 60табл

В наличии

105.00грн

Микобен 60 таб

Микобен 60 табПОТУЖНИЙ СОРБЕНТ - ИМУНОМОДУЛЯТОР ПОВНЕ ОЧИЩЕННЯ І ЗМІЦНЕННЯ ОРГАНІЗМУ- абсорбує і виводить з організму солі важких металів (свинець, ртуть, кадмій та ін) радіонукліди, лікарські метаболіти;- регулює рівень холестерину і ліпідів у крові;- блокує засвоєння жирів у жи..

Микобен 60 таб

В наличии

275.00грн

Масло шипшини 100 мл

Масло шипшини легко засвоюється організмом і володіє м'яким специфічним смаком. Рекомендується використовувати для приготування будь-яких холодних страв, салатів, вінегретів, капусти, соусів, для заправляння каш і гарнірів, надаючи традиційним блюдам неповторний смак і аромат. Во..

Масло шипшини 100 мл

В наличии

48.00грн

Макромол 80 таблеток мінеральний комплекс

Мінерали і мікроелементи дуже важливі для організму. Вони входять до складу сполучної тканини, а також є активаторами і складовими частинами ферментів і гормонів. Кальцій і фосфор відіграють головну роль у мінералізації кісток, зубів і нігтів. Іони кальцію активують багато ферме..

Мінеральний фитобаланс 90 шт

  Мінеральний фитобаланс додатковий джерело мінералів і вітамінів, сприяє поліпшенню детоксикації і базової корекції метаболічних процесів при стресових перевантаженнях, частих застудах, зниженні імунітету, ожирінні, наслідки алкоголізму та куріння. Безпечна корекція мінераль..

Липосомальный Вітамін D3 60мл

Всі цінні властивості вітаміну D3 в максимально біодоступність і безпечній формі. За рахунок технології липосомального інкапсулювання життєво важливий вітамін засвоюється краще, і для його синтезу не потрібно тривалого перебування на сонці.   Вітамін D3 — микронутриент, що грає..

Липосомальный Вітамін D3 60мл

Всі цінні властивості вітаміну D3 в максимально біодоступність і безпечній формі. За рахунок технології липосомального інкапсулювання життєво важливий вітамін засвоюється краще, і для його синтезу не потрібно тривалого перебування на сонці.   Вітамін D3 — микронутриент, що грає..

Кремній активний 80табл

Рекомендується в якості додаткового джерела кремнію. Якщо говорити, наскільки поширені ті чи інші мінерали на Землі, то кремній займає друге місце після кисню. Кремній в організмі необхідний для утворення колагену, який міститься в кістках, хрящах та інших видах сполучної тканин..

Кремній активний 80табл

В наличии

32.00грн

Корал-Майн (30 саше по 1г)

«Корал-Майн» – натуральний продукт, вироблений у Японії з глибоководних коралів склерактіній, зібраних в Японському морі, поблизу островів Окінава і Токуносіма. «Корал-Майн» регулює мінеральний баланс, нормалізує роботу всіх органів і систем. Поміщений у воду пакет-саше збагачує ..

Корал-Майн (30 саше по 1г)

В наличии

709.00грн

Корал Цинк 25 100табл

«Корал Цинк 25» - продукт, що надає позитивний ефект на зміцнення здоров'я. Містить життєво важливий для організму елемент цинк, який забезпечує підтримку імунної та ендокринної систем. Продукт «Корал цинк 25» надає благотворний вплив на обмін речовин. Покращує стан шкірних покри..

Корал Цинк 25 100табл

В наличии

338.00грн

Комплекс ферментів 90табл

Комплекс ферментів 90табл Ферменти, або ензими – це речовини білкової природи, що регулюють швидкість біохімічних реакцій в організмі, забезпечуючи перебіг обмінних процесів. Біоактивний Комплекс Ферментів Плюс» містить ензими, отримані з натуральної сировини, рослини, які викори..

Комплекс ферментів 90табл

В наличии

362.00грн

Йогурт NORM пробіотичні засіб при дисбактеріозі 60 капсул

Рекомендації по застосуванню: сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту і поліпшення евакуаторної функції кишечника; запобігає виникнення дисбактеріозу; дієтична добавка до раціону харчування, джерело лактобактерій. Форма випуску: капсули 60 штук. Активні компо..

Залізо активне №80

Залізо, є невід'ємним компонентом білків, основна функція яких – перенесення і збереження кисню, а також ряду ферментів. Доставку кисню від легень до тканин здійснює гемоглобін, який містить залізо у вигляді складного з'єднання – гема. При нестачі заліза в організмі зменшується к..

Залізо активне №80

В наличии

40.00грн

Еліксир довголіття фітовитяжка 40 мл

Засіб з лікарських рослин «Еліксир довголіття» загальнозміцнюючий, Омолоджуючий засіб. Покращує обмін речовин, очищає організм від вапняних і жирових відкладень, підвищує життєвий тонус, омолоджує тіло. Склад: водні витяжки квиткок ехінацеї пурпурової, плодів шипшини, коренів к..

Діскавері чарівність 120табл

Діскавері чарівність 120табл Зниження найважливіших вітамінів і мінералів у харчових продуктах прямо веде до зниження загального здоров'я людини, оскільки вітаміни і мікроелементи, необхідні для побудови ферментів. Ферменти – складні органічні речовини, які утворюються в живій кл..

Діскавері сила 120табл

Діскавері сила 120табл Дерматологічно м'яка формула мила прекрасно переноситься і делікатно очищає навіть саму чутливу шкіру. Екстракти чаги і низки знімають роздратування і заспокоює шкіру, мають виражену антисептичну дію. Входить до складу Кремофор RH 40 здійснює прискорене тра..

Діскавері сила 120табл

В наличии

585.00грн

Діскавері відмінник 120табл

Діскавері відмінник 120табл Зниження найважливіших вітамінів і мінералів у харчових продуктах прямо веде до зниження загального здоров'я людини, оскільки вітаміни і мікроелементи, необхідні для побудови ферментів. Ферменти – складні органічні речовини, які утворюються в живій клі..

Гемоферум 60 таб

Гемоферум 60 табПОЛІПШЕННЯ СТАНУ КРОВІ- покращує процеси кровотворення, відновлює природний рівень заліза в організмі;- підвищує працездатність, має сучасну форму заліза, яка м'яко впливає на шлунок; - містить фолієву кислоту, вітаміни В9 та В12 і С для правильного засвоєння залі..

Гемоферум 60 таб

В наличии

165.00грн

ВитаХелат МультиВита 60 таб

МультиВита – NucleoGuard – 60 таблеток – Альтера Холдинг – Altera Holding Є джерелом необхідних вітамінів і мінералів; Підвищує захисну функцію організму; Володіє антиоксидантними властивостями; Сприяє профілактиці різних захворювань; Зменшує негативні наслідки куріння і прийому ..

Вітамінно-мінеральний комплекс, капсули для зміцнення імунітету № 90

Комплекс для імунітету в капсулах містить велику кількість вітамінів, мінералів і корисних мікроелементів. Даний иммуноукрепляющий комплекс застосовується як в таблетках, так і в капсулах для поліпшення роботи всіх систем життєдіяльності людини і є потужним оздоровлюючим засобом...

Вітамінка драже витамама 100 г

Виробник: Корпорація "Сибірське здоров'я" об'єм 100 г Вік 3+ 11 основних вітамінів для здорового росту Смачне натуральне драже містить 11 основних вітамінів для повноцінного росту та розвитку дитини. Склад додатково збагачений плодами шипшини – природними стимулятором імунітету..

Вітамін D3 натуральний 2000 МО, 120 капсул, Грін-Віза

Вітамін D3 натуральний 2000 МО, 120 капсул, Грін-Віза    Вітамін D3, холекальциферол (Vitamin D3, Cholecalciferol) - це підтримка структури кісткової тканини, зубів і здоров'я шкіри. Вітамін D3, який міститься в цьому продукті, за формою аналогічний вітаміну D3, який виділ..

Бор активний 80табл /Євро-плюс/

Бор активний 80табл /Євро-плюс/ Бор активний Рекомендується в якості додаткового джерела бору. Мікроелементи відіграють одну з найважливіших ролей в організмі. І навіть недолік одного, начебто непомітного елемента, може призвести до зовсім небажаних наслідків. Одним з таких «непо..

Показано з 1 по 30 із 57 (2 сторінок)

Зворотній дзвінок