Антигельминтные, противопаразитарные препараты.

Чорний Горіх 100капс

Чорний Горіх – 100 капсул – Альтера Холдинг – Altera Holding Збільшує природні захисні сили організму, надає загальнозміцнюючу дію; Виявляє бактерицидну, протипаразитарну, протизапальну дію; Покращує обмін речовин; Надає живильну підтримку щитовидній залозі. Склад: 1 капсула міст..

Чорний Горіх 100капс

В наличии

371.00грн

Фитосвечи Гельминтин 10 шт

Фитосвечи Гельминтин 10 штПРЕПАРАТ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ПОСИЛЕНОГО ОЧИЩЕННЯ ВІД РІЗНИХ ФОРМ ГЕЛЬМІНТІВ І ЛЯМБЛІОЗУ- для профілактики та позбавлення від глистових інвазій (ентеробіоз, аскаридоз);- для профілактики та позбавлення від протозойних інфекцій (лямбліоз); - при дисфункції ..

Фитосвечи Гельминтин 10 шт

В наличии

134.00грн

Універсальна антипаразитарная програма для дітей віком 7-12 років 8 фітокомплексів

Універсальна антипаразитарная програма для дітей віком 7-12 років Універсальна антипаразитарная програма для дітей віком 7-12 років Про продукт: Програма знищує і виводить з організму дитини паразитів і грибкову інфекцію. Розроблена вченими Академії медичних наук Україн..

Універсальна антипаразитарная програма для дітей віком 5-7 років 8 фітокомплексів

Універсальна антипаразитарная програма для дітей віком 5-7 років Універсальна антипаразитарная програма для дітей віком 5-7 років 8 фітокомплексів Схема прийому на 2,5 місяці Додаткова література Про продукт: Програма знищує і виводить з організму дитини паразитів і ..

Універсальна антипаразитарная програма 12 фітокомплексів

Універсальна програма антипаразитарная Універсальна програма антипаразитарная Про продукт: Комплексна програма підтримки та оздоровлення організму. Розроблена вченими Академії медичних наук України. Складається на 100% з натуральних компонентів: прозеров і екологічно ч..

Сироп Пижмо - часник 100 мл

Сироп Пижмо - часник 100 млПРИРОДНЕ АНТИГЕЛЬМІНТНУ ЗАСІБ ПРИ ГЛИСТОВИХ ІНВАЗІЯХ.- ізбавляет організм від гостриків, аскарид, лямблій;- має м'який жовчогінний ефект;- сприяє активному очищенню організму від шлаків, токсинів, продуктів розпаду, які є наслідками паразитування гельмі..

Сироп Пижмо - часник 100 мл

В наличии

185.00грн

Санарис (Sanaris) протипаразитарний комплекс Хао Ган

Як ні парадоксально, але патогенна флора в малих кількостях не тільки не шкодить нам, але і є життєво важливою умовою для його повноцінного існування та функціонування. Грибки, глисти, інші паразитичні форми вірусів і бактерій – іноді невід'ємна частина повноцінного здоров'я. Іму..

Парашилд плюс Набір Корал

Parashield Plus— це розширена версія набору для інтенсивного захисту від паразитів з тривалістю прийому 2 місяці.   Комплексна дія рослинних екстрактів, ферментів, пробіотиків, вітамінів і мінералів сприяє: інтенсивному очищенню від різних внутрішніх паразитів; нормалізації р..

Парашилд плюс Набір Корал

В наличии

4900.00грн

Парашилд Набір Корал

Parashield — набір для захисту від паразитів.   Комплексна дія рослинних екстрактів, пробіотиків, вітамінів і мінералів сприяє: - очищенню кишечника від різних паразитів; - виведення з організму продуктів життєдіяльності паразитів; - зміцнення імунітету; - зростання чисельності..

Парашилд Набір Корал

В наличии

2733.00грн

ПараФайт Кораловий клуб 90 капсул

ВЛАСТИВОСТІ Ідеальне комплексне рішення від паразитів: містить усі відомі рослинні антигельмінтики. Захищає слизові оболонки від інфікування та пошкодження паразитами. Активно пригнічує дію патогенних бактерій. ЗАСТОСУВАННЯ Дорослим по 1-й капсулі 1 раз на день під час їди, ..

ОпиСтоп Кораловий клуб 100 капсул

Антигельмінтний засіб рослинного походження для захисту організму від опісторхозу і зменшення токсичного впливу паразитів на організм.   ЕКСТРАКТ ПЛОДІВ ШИПШИНИ Допомагає виведенню паразитів з організму.   ЕКСТРАКТ КОРИ ОСИКИ Бореться з глистами описторхами (котяча двуустка..

Лямблицин фитовітяжка 40 мл

Фітовитяжка «Лямбліцин» при всіх видах паразитів (лямбліозі) СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): трава астрагалу шерстистоквіткового, корінь шабельника, корінь шоломниці, м'яка трава м'яти, листя кропиви, корінь родо - віка лікарського, трава грушанки, листя волоського горіха, трави ..

Лямблицин фитовітяжка 40 мл

В наличии

105.00грн

Герміцид 30капс /Choice/ (Чойс)

Нормалізує баланс мікрофлори кишечника Сприяє профілактиці розвитку грибкових, вірусних, бактеріальних інфекцій Регулює вміст дріжджоподібних грибів в сечостатевому і кишковому трактах Грибки таять у собі велику небезпеку, тому що здатні викликати безліч загрозливих для життя л..

Герміцид 30капс /Choice/ (Чойс)

В наличии

249.00грн

Гельминтозин 60 таб

Гельминтозин 60 табНАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВІД ПАРАЗИТІВ- для профілактики та позбавлення від глистових інвазій (ентеробіоз, аскаридоз);- для профілактики та позбавлення від протозойних інфекцій (лямбліоз);- при дисфункції органів травного тракту, печінки, підшлункової залози, зокрема пр..

Гельминтозин 60 таб

В наличии

175.00грн

Гельмінтин фітовитяжка 40 мл

Засіб з лікарських рослин «Гельминтин» має протигельмінтну дію (порушує ферментативні системи паразитів, що призводить до їх знищення). Посилює організм, зміцнює його захисні сили для боротьби з паразитами. Склад: водні витяжки трави парила (репяшка), трави звіробою, трави полину..

Бифидолактин symbiotic 60 кап

Бифидолактин symbiotic 60 капСПОСОБСТВУЕТ ВОССТАНОВЛЕНИЮ И НОРМАЛИЗАЦИИ КИШЕЧНОЙ МИКРОФЛОРЫ.- восстанавливает нормальную микрофлору кишечника благодаря содержанию сухой биомассы бифидо - и лакто бактерий.- обладает антимикробным действием, устраняет метеоризм, нормализует стул; -..

Бифидолактин symbiotic 60 кап

В наличии

171.00грн

Антипаразитарный комплекс

Антипаразитарный комплекс Brionel (Брионель) - це протигельмінтний і протипаразитарний засіб, спрямований проти гельмінтів, глистів, лямблій, хламідій! А також засіб від інтоксикації, викликаної життєдіяльністю паразитів. Загальна характеристика Протигельмітний, противірусний, пр..

Антипаразит 30капс /Choice/ (Чойс)

Надає протипаразитарну дію Володіє протигрибковими і протимікробними властивостями Нормалізує роботу печінки, жовчного міхура і жовчовивідних проток Активізує перистальтику кишечника Більшість людей у всьому світі, того не підозрюючи, є носіями тих чи інших паразитів від найдр..

Антипаразит 30капс /Choice/ (Чойс)

Надає протипаразитарну дію Володіє протигрибковими і протимікробними властивостями Нормалізує роботу печінки, жовчного міхура і жовчовивідних проток Активізує перистальтику кишечника Більшість людей у всьому світі, того не підозрюючи, є носіями тих чи інших паразитів від найдр..

Показано з 1 по 19 із 19 (1 сторінок)

Зворотній дзвінок