Побутові фільтри для очищення питної води

Фільтр-глечик Лаккі 2,8 л Аквафор

ФІЛЬТР-ГЛЕЧИК АКВАФОР ЛАКИ 2,8 л .    Аквафор Лаки – фільтр-глечик нового покоління. Водоочисник володіє невеликими габаритами і ергономічним дизайном. Завдяки компактним розмірам ідеально підходить для використання на малогабаритній кухні або для охолодження води в холодильнику...

СВОД Фильтр

Фильтр предназначен для защиты поверхности теплообмена от накипи и коррозии (в том числе и удаление ранее образовавшейся), а также для снижения содержания железа в воде и удаления марганца (подключение - латунная резьба). Картридж фильтра состоит из двух модулей, что обеспечивает..

СВОД Фильтр

Фільтр двоступеневої очищення "ЗВІД": Затримує механічні домішки, пісок, іржу, пісок, мул, калину, великі зважені частинки; Знижує вміст заліза у воді до нормативних показників (0,2-0,3 мг/л); Видаляє марганець та алюміній; Запобігає утворенню іржі на сантехніці і в..

СВОД Фільтр із картриджем

Антинакипний фільтр для двоконтурних котлів і водонагрівальної техніки зі змінним картриджем СВОД-АС. Наповнювач СВОД-АС давно показавши себе як надійний захист, який не має аналогів за широтою і спектром застосування для забезпечення безнакипного режиму роботи водогрійного облад..

СВОД Уплотнительное кольцо для корпуса фильтра Big Blue

Ущільнювальне кільце для корпусів фільтрів типу Big Blue 10" і 20". Використовується для ущільнення з'єднання кришки з корпусом. Діаметр - 145 мм Товщина - 3 мм..

СВОД Уплотнительное кольцо верх картриджа

Дане ущільнювальне кільце використовується для картриджів (верх), які призначені для будь колби 5" і 10". Виготовлено з ТПВ матеріалу харчового класу. Параметри: Товщина – 8 мм Зовнішній діаметр – 52 мм Внутрішній діаметр - 27 мм..

СВОД Уплотнительное кольцо 3/4

Дане ущільнювальне кільце використовується для установки фільтрів SF100 (для пральних і посудомийних машин, бойлерів та газових колонок). Виготовлено з ТПВ матеріалу харчового класу. Параметри: Товщина – 3 мм Зовнішній діаметр – 25 мм Внутрішній діаметр - 15 мм К..

СВОД Теплоносій для систем опалення «СВОД - АИ» , 25 л

Виготовлений на основі пропіленгліколю, який належить до 4-го класу небезпеки і є безпечним для життя людини і тварин. До складу антифризу входять спеціальні антикорозійні добавки, що дозволяють знизити швидкість корозії чорних і кольорових металів до нормативних значень. Н..

СВОД Теплоносій для систем опалення

Виготовлений на основі пропіленгліколю, який належить до 4-го класу небезпеки і є безпечним для життя людини і тварин. До складу антифризу входять спеціальні антикорозійні добавки, що дозволяють знизити швидкість корозії чорних і кольорових металів до нормативних значень. Н..

СВОД Сменный комплект для антинакипных фильтров

Этот продукт в первую очередь для тех, кто желает перейти на экологически безопасное средство от накипи, и при этом сэкономить свои средства. Имея аналогичную нашей колбу, вы можете засыпать в нее эффективный и экологический «СВОД-АС», который защитит вашу технику от накипи и..

СВОД Сменный картридж к фильтру

Змінний картридж до фільтру "ЗВІД" Механіка + Знезалізнення призначений для попереднього очищення води від механічних домішок, а також вилучення з води сполук заліза. Картридж складається з двох модулів, що забезпечує двоступеневу захист теплотехніки: Модуль механічного очи..

СВОД Окисляющий фильтр

Фільтруючий елемент виробу - картридж зі спіненого поліпропілену, оброблений синглентным киснем, з метою додаткової активації поверхні. Призначення: видалення з води механічних домішок, піску, мулу, іржі, окалини, а також часткове окислення заліза. Рекомендовано встановлювати пер..

СВОД Окисляющий картридж

Змінний картридж для окисляє фільтра ЗВІД-знезалізнення складається зі спіненого поліпропілену, оброблений синглентным киснем, з метою додаткової активації поверхні. Призначення: видалення з води механічних домішок, піску, мулу, іржі, окалини, а також часткове окислення заліза. Р..

СВОД Наполнитель против накипи для фильтров

Фільтри з даними наповнювачем призначений для захисту водогрійного елемента (Тена) і барабана пральної машинки від накипу, білого нальоту і корозії. В результаті застосування збільшується термін експлуатації Вашої машинки, економиться електроенергія та миючі засоби. Підходить ..

СВОД Котловит (L)

Котловит - двухкомпонентный препарат, в состав которого входят СВОД-БО и СВОД-ТВТ, что успели зарекомендовать себя в промышленности. Изначально реагенты были созданы для обработки водных и тепло- коммуникаций на крупных химических и металлургических предприятиях. Двухкомпонентны..

СВОД Котловит (L)

В наличии

2600.00грн

СВОД Корпус магистрального фильтра ВВ20 для холодной воды

Колба і кришка виконані з посиленого поліпропілену. Призначений для фільтрації холодної води від різного роду домішок, в залежності від картриджів вживаних в даному корпусі. Технічні характеристики: Розмір корпусу: 20" * 4.5" Робоча температура: +5 – +36 °З Робочий тиск: 8 бар..

СВОД Корпус магистрального фильтра ВВ10 для холодной воды

Колба і кришка виконані з посиленого поліпропілену. Призначений для фільтрації холодної води від різного роду домішок, в залежності від картриджів вживаних в даному корпусі. Технічні характеристики: Розмір корпусу: 10" * 4.5" Робоча температура: +5 – +36 °З Робочий тиск: 8 бар..

СВОД Картридж полипропиленовый 5

Картридж изготовлен из высококачественных материалов, разрешенных для применения в системах подготовки питьевой воды. Материал - полипропилен (polypropylene).Рейтинг фильтрации: 5 микрон. Применение: Для фильтрации и очистки воды от ржавчины, песка, ила и т.д. Применяется..

СВОД Algaecide - средство против водорослей, 3 л

Дозировка: первичная обработка: 150 мл на 10 м3; для профилактики (каждые 7-10 дней): - закрытый бассейн: 30 мл на 10 м3; - открытый бассейн: 550 мл на 10 м3; шоковая обработка (при необходимости): 250 мл на 10 м3. Способ применения: Перед первым запуском бассей..

ЗВІД ЭКОФИЛЬТР проти накипу

Призначений для захисту водогрійного елемента (Тена) і барабана пральної машинки від накипу, білого нальоту, і корозії. Фільтр застосовується для стабілізаційної обробки холодної води за допомогою інгібіторів накипоутворення харчового класу. В результаті застосування збільшується..

ЗВІД Штуцер з зовнішньою різьбою 3/4

В комплект входить ущільнювальне кільце..

ЗВІД Штуцер з зовнішньою різьбою 1/2

В комплект входить ущільнювальне кільце...

ЗВІД Штуцер з зовнішньою різьбою 1

В комплект входить ущільнювальне кільце...

ЗВІД ХВП

Оптимальне рішення для захисту теплообмінників і внутрішньої поверхні системи опалення модульної котельні. Включає в себе: 1 стадія: фільтр грубої очистки типу ВВ20 з картриджем з спіненого поліпропілену рейтингом фільтрації 5 мікрон: видалення з води механічних домішок ..

ЗВІД ХВП "ЗВІД" (арт. 2_MST_BB20)

В наличии

4675.00грн

ЗВІД ХВП

Оптимальне рішення для захисту теплообмінників і внутрішньої поверхні системи опалення модульної котельні. Включає в себе: 1 стадія: фільтр грубої очистки типу ВВ10 з картриджем з спіненого поліпропілену рейтингом фільтрації 5 мікрон: видалення з води механічних домішок ..

ЗВІД ХВП "ЗВІД" (арт. 2_MST_BB10)

В наличии

3240.00грн

ЗВІД Фільтр триступеневої очищення

Фільтр складається з двох колб: - перша - з модулем механічного очищення; - друга – з подвійним модулем. Перша ступінь – модуль механічної очистки: забезпечує попередню очистку води, очищає від механічних домішок, піску, іржі, мулу, окалини, великих зважених часток. ..

ЗВІД Фільтр триступеневої очищення

Фільтр складається з двох колб: - перша - з модулем механічного очищення; - друга – з подвійним модулем. Перша ступінь – модуль механічної очистки: забезпечує попередню очистку води, очищає від механічних домішок, піску, іржі, мулу, окалини, великих зважених часток. ..

Показано з 1 по 30 із 204 (7 сторінок)

Зворотній дзвінок