Ендокринна система щитовидна залоза, цукровий діабет)

№13 Диабефит 30мл (діабет) /Фитолайн/

№13 Диабефит 30мл (діабет) /Фитолайн/ «ДІАБЕФІТ МАП» Для нормалізації вуглеводного та жирового обміну при цукровому**діабеті і надмірній масі тіла. ФІТОЛАЙН № 13 Склад: екстракти трави кропиви, кореня кульбаби, плодів горобини, плодів квасолі, плодів шипшини, листя м " яті, брунь..

Эндонорм 60капс

Эндонорм : • Натуральне ефективний засіб, що запобігає і усуває порушення функцій щитовидної залози та ендокринної системи. • Сукупність фенольних сполук, що містяться в препараті, впливає на вироблення гіпофізом тиреотропного гормону і повертає щитовидну залозу до эутериоидному ..

Эндонорм 60капс

В наличии

220.00грн

Эндокринол крем-гель 50 мл Евалар

Регулярне застосування крему-гелю ЭНДОКРИНОЛ контролює зміни тканин в області шиї (у тому числі щитовидної залози). Эндокринол складається: Спирто-водно-гліцериновий екстракт перстачу білої, водний екстракт зірочника середнього, масляний екстракт льнянки звичайної, пальмова олія,..

Эндокринол 30 капсул Евалар

Эндокринол — у гармонії з гормонами щитовидної залози Так уже розпорядилася природа, що саме жінки найбільш схильні до ризику розвитку захворювань щитовидної залози. Хто з нас не знає, як сильно її гормони впливають на наше життя? Настрій, стан шкіри і волосся, навіть вага — всім..

Эндокрин з лецитином 60 таблеток

порушення функції щитовидної залози (тиреотоксикоз, гіпо— і гіперфункція щитовидної залози; йододефіцитні стани; інтоксикації, включаючи радіаційні, пищевы Эндокрин з лецитином (Таблетки) Код 383-3 Упаковка — 60 шт Склад: лецитин, екстракт спаржі, брокколі; корінь солодки, плоди ..

Эндокрин - Му 60 таб

Эндокрин - Му 60 табКОМПЛЕКС ДЛЯ НОРМАЛІОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ- позитивно впливає на щитовидну залозу на клітинному рівні і відновлює втрачені функції;- усуває порушення як підвищеної, так і зниженої функції щитовидної залози (гипертиреоидизм, гіпертиреоз, гіпер..

Эндокрин - Му 60 таб

В наличии

171.00грн

Щитонорм-біол 90табл

Дієтична добавка Щитонорм-біол – комплексний фітопрепарат, надає загальнозміцнюючу, дезінтоксикаційну, седативну, протизапальну дію; нормалізує функцію щитовидної залози; регулює обмін речовин. Фітопрепарат Щитонорм-біол зміцнює нервову систему; зменшує алергічні реакції, знижує ..

Щитонорм-біол 90табл

В наличии

127.00грн

Щизарен 30мл /Екомед/

Щизарен 30мл /Екомед/Склад: водно-спиртові екстракти трави дроку красильного, материнки, квіток глоду, календули, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, плодів обліпихи, кореневища перстачу, кореня кульбаби, елеутерококу. Клінічно підтверджено, що фітоконцентрат «Щизарен» має ви..

Щизарен 30мл /Екомед/

В наличии

49.00грн

Часник — надійний захист 90 шт

  Часник — надійний захист Перевірена протизастудний засіб. Достовірно знижує рівень холестерину і тригліцеридів у крові, ризик тромбоутворення, розвитку бактеріальних і вірусних інфекцій, протистоїть паразитарної та глистяній інвазії, злоякісних пухлин, радіації, старіння ор..

Чай Нормализирующий гормональний фон 20пак /Натураліс/

Чай Нормализируючий гормональний фон 20пак /Натураліс/ Склад: зелений чай, чистотіл, борова матка, звіробій, кропива, льон, календула, горобина червона, хвощ, оман, сухоцвіт, подорожник, таволга, тисячелистник, кукурудзяні рильця, пастуша сумка, спориш, крушина, евкаліпт, бадан,..

Цукронорм-біол 90табл

Склад: плоди і пагони чорниці, плоди і листя шовковиці білої, трава кропиви, стулки квасолі, корінь кульбаби, зелена гречка. Комплексний фітопрепарат, надає загальнозміцнюючу, гіпоглікемічну, протизапальну, ииуномодулирующее, гепатопротекторну дію; регулює вуглеводний і ліпідний..

Цукронорм-біол 90табл

В наличии

118.00грн

Цукрозамінник 300табл /Стевіясан/

Цукрозамінник 100табл /Стевіясан/ Виробляється з листя стевії і являє собою білий летючий порошок. Не поглинає водяну пару з повітря (негігроскопічний), термостійкий (217 С), стійкий в кислому і лужному середовищі, легко розчинний в гарячій і холодній воді без появи кольору, не р..

Цукрозамінник 10г порошок /Стевіясан/

Цукрозамінник 10г порошок /Стевіясан/ Виробляється з листя стевії і являє собою білий летючий порошок. Не поглинає водяну пару з повітря (негігроскопічний), термостійкий (217 С), стійкий в кислому і лужному середовищі, легко розчинний в гарячій і холодній воді без появи кольору, ..

Цукрозамінник 100табл /Стевіясан/

Цукрозамінник 100табл /Стевіясан/ Виробляється з листя стевії і являє собою білий летючий порошок. Не поглинає водяну пару з повітря (негігроскопічний), термостійкий (217 С), стійкий в кислому і лужному середовищі, легко розчинний в гарячій і холодній воді без появи кольору, не р..

Цілюще йод 20 фильры пакетів по 1,5 г

Чай від Чайки Фітозбір «Цілюще йод»   Рекомендації до споживання: рекомендується як засіб, яке є додатковим джерелом йоду, макро - і мікроелементів, біологічно активних речовин як для здорового організму, так і на період захворювань. Властивості: містить рослинний комплекс,..

Фруктоза 250г

Фруктоза 250г Фруктоза - найпоширеніший природний цукор. У вільному вигляді вона присутня майже у всіх солодких ягодах і плодах. Найбільше її в меді: 40,5 г на 100 г продукту. Вона привернула увагу дієтологів, тому що її засвоєння викликає викид інсуліну в кров в значно менших кі..

Фруктоза 250г

В наличии

48.00грн

Фитоинулин, інулін форте 60 таблеток Грін-віза

Фитоинулин — натуральний продукт для щоденного застосування, до складу якого входять: екстракти стулок квасолі і оману, лактоза. Фитоинулин - рослинний комплекс для зниження рівня цукру. Нормалізує вуглеводний обмін, Фитоинулин одночасно, надає дію на супутні цукрового діабету за..

Фитоинулин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Фітоінулін » при цукровому діабеті, сприяє зниженню рівня цукру в крові, при захворюваннях ШКТ, гепатитах, опорно-рухового апарату, підвищує імунітет СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): плоди чорниці, стулки квасолі, корінь оману, корінь лопуха, трава хвоща, по - льового..

Фитовитяжка

      Фитовитяжка "Фіто-Хром" (Cr)   Застосування: разову дозу по 5-20 крапель (в окремих випадках до - пускається застосування 25-30 крапель або по 5-7 крапель кожні 1-2 години під час загострення до нормалізації стану), розвівши в 30-50 мл води кімнатної температури, від 2..

Фитобетин fito, 40 капсул При діабеті другого типу

Фитобетин fito, 40 капсул Доповнює основну терапію цукрового діабету, зміцнює функції підшлункової залози, нирок і серцево-судинної системи, відновлює порушений вуглеводний обмін. ФИТОБЕТИН – унікальний рослинний засіб, виготовлене за класичною східної прописи «Te Sinh Than Khi..

Фіточай, Фармацци, Фридиаль, засіб при діабеті, 20 фільтр-пакетів по 1,5 г

Фіточай, Фармацци, Фридиаль, засіб при діабеті, 20 фільтр-пакетів по 1,5 г Ще в минулому столітті кількість людей, які страждають діабетом, не перевищувало 20 мільйонів у світі. Сьогодні статистика лякає: понад 420 мільйонів жителів планети мають діагноз «цукровий діабет»! І ці ..

Фіточай, Фармацци, Фітозбір, засіб для шлунково-кишкового тракту, 20 фільтр-пакетів по 1,5 г

Капсули, Фармацци, Реолакс, натуральний засіб при запорах, 15 капсул   Сила трав для підтримки Вашого здоров'я.Склад: листя подорожника великого (Plantago major) – 13,3%, трава золототисячника звичайного (Сentaurium erythraea Raf.) – 13,3%, кореневища лепехи звичайної (Acorus ca..

Фіточай цукор-норма-натур антидіабетичний збір 20пак /Натураліс/

Фіточай цукор-норма-натур антидіабетичний збір 20фильтр-пакетів /Натураліс/ Склад: листя чорниці, корінь лопуха, трава горця пташиного, плоди шипшини, лист м'яка м'яти, трава козлятника, чай зелений, лист берези. Має інсуліноподібну дію при цукровому діабеті, сприяє зниженню вм..

Фіточай протидіабетичний Цукор в нормі 50 гр

Склад: пагони чорниці, стулки квасолі, плоди шипшини, трава звіробою, лист волоського горіха, трава споришу (горець пташиний), корінь солодки, корінь елеутерококу, лист кропиви, корінь цикорію, пагони ожини. У Європі від цукрового діабету страждає понад 10 млн. чоловік. Медики п..

Фіточай Довгожитель №20 від Greenwood при цукровому діабеті 20 фільтрів

Фіточай Довгожитель №20 від Greenwood при цукровому діабеті Цукровий діабет — не вирок. Його можна звернути назад ще на початкових стадіях розвитку. Як розпізнати хворобу, зупинити її перебіг або продовжувати боротися з "солодким ворогом" на рівних? За що відповідає інсулін?..

Фіточай для щитовидної желези (з ламинарией) 20пак /Натураліс/

Фіточай для щитовидної залози (з ламинарией) 20пак /Натураліс/ Склад: ламінарія, перстач біла, спориш, череда, зелений чай, плоди шипшини. Трави, що входять до складу, сприятливо впливають на функцію щитовидної залози. Збір містить добову дозу органічного йоду. Рослинний йод сп..

Фітойодіс фітовитяжка природний йод 40 мл

Фітовитяжка «Фітойодіс» природний йод СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): слані ламінарії цукристої, трава бобівника трилистої, трава дроку красильного, цистозіра бородата (водорості), цетрарія ісландська (мох), корінь перстачу білого (п'ятдесят ятипал), фукус дрібнопузир - частий (в..

Ф. Актив 30капс /Choice/(Чойс)

Нормалізує обмін речовин в організмі Знижує рівень шкідливого холестерину в крові Перешкоджає розвитку цукрового діабету Надає протизапальну дію при панкреатит Детальний опис Підшлункова залоза відіграє важливу роль в обмінних і травних процесах. Вона виділяє підшлунковий (пан..

Ф. Актив 30капс /Choice/(Чойс)

В наличии

180.00грн

Топінамбур таблетки 90 шт

Топінамбур надає терапевтичну дію на всі патологічні ланки цукрового діабету, ожиріння, актуальний при високому ризику тромбоутворення, захворюваннях печінки, підшлункової залози; достовірно нормалізує вуглеводний і ліпідний обмін; як складова частина пробіотиків, усуває дисбіо..

Топінамбур таблетки 90 шт

В наличии

59.00грн

ТироВит 60капс

ТироВит – 60 капсул - Альтера Холдинг – Altera Holding ТироВит включає в себе комплекс натуральних інгредієнтів, що забезпечують всебічну підтримку щитовидній залозі. Виснаження організму, зниження розумової працездатності, втрата сексуального потягу, сухість шкіри і волосся, зни..

ТироВит 60капс

В наличии

597.00грн

Показано з 1 по 30 із 121 (5 сторінок)

Зворотній дзвінок