Ендокринна система щитовидна залоза, цукровий діабет)

Эндокрифитам 30капс

Эндокрифитам Рекомендується в якості вітамінного і загальнозміцнюючий засіб для профілактики та оптимізації лікування порушень обміну речовин. Підвищує життєвий тонус і фізичну активність. Покращує травлення і посилює роботу органів виділення. Нормалізує роботу ендокринної систем..

Эндокрифитам 30капс

В наличии

230.00грн

Эндокрин - Му 60 таб

Эндокрин - Му 60 табКОМПЛЕКС ДЛЯ НОРМАЛІОРГАНІЗАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ- позитивно впливає на щитовидну залозу на клітинному рівні і відновлює втрачені функції;- усуває порушення як підвищеної, так і зниженої функції щитовидної залози (гипертиреоидизм, гіпертиреоз, гіпер..

Эндокрин - Му 60 таб

В наличии

171.00грн

Щитофитам 30капс

Щитофитам Рекомендується в якості вітамінного і загальнозміцнюючий засіб для профілактики та оптимізації лікування захворювань щитовидної залози, у зонах з підвищеним радіоактивним фоном. Знижує нервову збудливість, при порушенні обміну речовин, анемії, синдромі хронічної втоми. ..

Щитофитам 30капс

В наличии

230.00грн

Фитоинулин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Фітоінулін » при цукровому діабеті, сприяє зниженню рівня цукру в крові, при захворюваннях ШКТ, гепатитах, опорно-рухового апарату, підвищує імунітет СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): плоди чорниці, стулки квасолі, корінь оману, корінь лопуха, трава хвоща, по - льового..

Фитовитяжка

      Фитовитяжка "Фіто-Хром" (Cr)   Застосування: разову дозу по 5-20 крапель (в окремих випадках до - пускається застосування 25-30 крапель або по 5-7 крапель кожні 1-2 години під час загострення до нормалізації стану), розвівши в 30-50 мл води кімнатної температури, від 2..

Фитобетин fito, 40 капсул При діабеті другого типу

Фитобетин fito, 40 капсул Доповнює основну терапію цукрового діабету, зміцнює функції підшлункової залози, нирок і серцево-судинної системи, відновлює порушений вуглеводний обмін. ФИТОБЕТИН – унікальний рослинний засіб, виготовлене за класичною східної прописи «Te Sinh Than Khi..

Фіточай, Фармацци, Фридиаль, засіб при діабеті, 20 фільтр-пакетів по 1,5 г

Фіточай, Фармацци, Фридиаль, засіб при діабеті, 20 фільтр-пакетів по 1,5 г Ще в минулому столітті кількість людей, які страждають діабетом, не перевищувало 20 мільйонів у світі. Сьогодні статистика лякає: понад 420 мільйонів жителів планети мають діагноз «цукровий діабет»! І ці ..

Фітойодіс фітовитяжка природний йод 40 мл

Фітовитяжка «Фітойодіс» природний йод СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): слані ламінарії цукристої, трава бобівника трилистої, трава дроку красильного, цистозіра бородата (водорості), цетрарія ісландська (мох), корінь перстачу білого (п'ятдесят ятипал), фукус дрібнопузир - частий (в..

Ф. Актив 30капс /Choice/(Чойс)

Нормалізує обмін речовин в організмі Знижує рівень шкідливого холестерину в крові Перешкоджає розвитку цукрового діабету Надає протизапальну дію при панкреатит Детальний опис Підшлункова залоза відіграє важливу роль в обмінних і травних процесах. Вона виділяє підшлунковий (пан..

Ф. Актив 30капс /Choice/(Чойс)

В наличии

180.00грн

Тиреостим Болгартрав 120табл

Тиреостим зміцнює нормальну функцію щитовидної залози, нормалізує рівень щитовидних гормонів,лікує зоб, тиреотоксикоз, базедова хвороба, синдром Хашимото. Як діє? Тиреостим це рослинний продукт для щитовидної залози. Лікарські трави, що входять до складу Тиреостима сприяють зменш..

Тиреос капсули №30

  Тиреос капсули №30 Оригінальна комбінована формула, яка сприяє ефективному усуненню порушень гіпофункції щитовидної залози, підтримує нормальну її структуру і розмір, а також забезпечує нормалізацію гормонального балансу. ТИРЕОС – якість роботи щитовидної залози! ..

Тиреос капсули №30

В наличии

218.00грн

Струмонорм фітовитяжка 40 мл

Засіб з лікарських рослин «Струмонорм» покращує обмін речовин в організмі і нормалізує стан і функцію щитовидної залози. Склад: водно-спиртові витяжки трава дроку красильного, кореневища і корені оману високого (дивосил), трава і зерна вівса посівного, плоди шипшини, трава звіроб..

Струмонат фітовитяжка 40 мл

Засіб з лікарських рослин «Струмонат» нормалізує гормональну функцію щитовидної залози і відновлює її розміри. Сприяє налагодженню обміну речовин, роботи серцево-судинної і нервової системи, а також шлунково-кишкового тракту. Склад: водно-спиртові витяжки пагони (гілки) з листям ..

Струмонат фітовитяжка 40 мл

В наличии

105.00грн

Спіруліна в капсулах № 60, для серцево-судинної системи, щитовидної залози, імунітету, схуднення

Натуральна спіруліна в капсулах або таблетках — це ефективна харчова добавка, що покращує роботу кровоносної та серцево-судинної системи в цілому, зміцнює імунітет, нормализующая обмін речовин і сприяє схудненню. Компанія «Бионико» пропонує купити спіруліну в капсулах для нормал..

Спіруліна Брионель (60 капсул)

Компанія Brionel Inc. (Англія) розробляє і виробляє вітаміни і біодобавки для підтримки і поліпшення функцій організму. Завдяки безперервним інновацій та ретельного контролю якості, продукція Brionel у фірмових флаконах поставляється по всьому світу. Спіруліна багата бета-карот..

Сила моря - для поліпшення роботи щитовидної та паращитовидної залоз 30капс

Сила моря Застосовується в якості додаткового джерела йоду, вітамінів, мікроелементів, для поліпшення роботи щитовидної і паращитовидної залоз, посилення виведення токсичних речовин. Необхідний для живлення шкіри, нігтів, волосся, зміцнення і очищення судин, підвищення життєвого ..

Поис ультра 30 капсул

1 упаковка на курс - 1 місяць ДІЯ: Стимулює функцію підшлункової залози. Регулює вуглеводний обмін, сприяє кращій утилізації глюкози тканинами. Підтримує нормальний рівень цукру в крові та сечі, попереджає розвиток судинних ускладнень при порушенні засвоєння глюкози. Діє заспок..

Поис ультра 30 капсул

В наличии

400.00грн

Панкреафитам 30капс

Панкреафитам Рекомендується як протизапальний, спазмолітичний, протинабряковий, вітамінного засобу для профілактики та оптимізації лікування захворювань підшлункової залози. Знижує рівень глюкози (цукру) в крові при цукровому діабеті. Покращує переварюючу здатність підшлункової з..

Панкреафитам 30капс

В наличии

230.00грн

Обмін-плюс 50мл

Обмін-плюс Для поліпшення роботи підшлункової залози. Оптимізує обмін речовин. Для профілактики цукрового діабету. Склад: рідкі екстракти: плодів артишоку, ягід і листя брусниці, ягід і листя жимолості, ягід і листя суниці, кореня лопуха, квіток і листя конюшини лугового, топінам..

Обмін-плюс 50мл

В наличии

200.00грн

Обмін-норма фітовитяжка 40 мл

Фітовитяжка «Обмін-норма» при порушенні обмінних процесів в організмі СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): трава зніту вузьколистого, кукурудзяні рильця, трава ряски, корінь левзеї сафло - ровидної, трава стевії, корінь імбиру, квітки липи, плоди фенхелю, листя м " яті, трава полину, ..

Нормалізація функції підшлункової залози, Pancreas Brionel, 60 капсул

Нормалізація функції підшлункової залози, Pancreas Brionel, 60 капсул   Фітозбір для нормалізації функції підшлункової залози. Його рецептура містить у своєму складі лікарські рослини, які шляхом нормалізації вуглеводного, ліпідного та водно-сольового обміну підвищують резервні..

Ламінарія в капсулах № 90 для зміцнення імунітету, щитовидної залози (при йододефіциті) і схуднення

Ламінарія в капсулах — унікальна водорості (морська капуста), яка має багатий склад і високо цінується дієтологами. Насамперед, це натуральний джерело йоду для профілактики здоров'я щитовидної залози, а також очищення організму від шкідливих речовин, в тому числі важких металів, ..

Ламінарія в капсулах № 60, для зміцнення імунітету, щитовидної залози (при йододефіциті) і схуднення

Ламінарія в капсулах № 60, для зміцнення імунітету, щитовидної залози (при йододефіциті) і схуднення..

Корал Келп 60капс

Витаминно-минеральный комплекс натурального происхождения с антиоксидантным действием на основе экстракта морской водоросли ламинарии, экстракта шиповника и корня имбиря. Органический йод из ламинарии особенно полезен для щитовидной железы.   ЭКСТРАКТ ЛАМИНАРИИ ЯПОНСКОЙ Одна и..

Корал Келп 60капс

В наличии

371.00грн

Капсули, Фармацци, Фридиаль, натуральне засіб при діабеті, 20 капсул

Капсули, Фармацци, Фридиаль, натуральне засіб при діабеті, 20 капсул Цукровий діабет - небезпечна хвороба, яка проявляється не тільки неприємними важкими симптомами, але і сприяє розвитку інших серйозних захворювань: діабетичної ретинопатії, серцевої недостатності, гіпертонії, а..

Капсули, Фармацци, Реолакс, натуральний засіб при запорах, 15 капсул

Капсули, Фармацци, Реолакс, натуральний засіб при запорах, 15 капсул Запор – небезпечний процес, що веде до накопичення калових мас і розвитку гнильних процесів в кишечнику, що приводить до зміщення і здавлювання внутрішніх органів, отруєння організму і порушення обміну речовин...

Капсули, Фармацци, Липептин, натуральний засіб для травлення, 30 капсул

  Капсули Липептин – натуральний продукт, що сприяє поліпшенню стану при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, нормалізації процесів обміну речовин і травлення. Завдяки вмісту активних фітокомпонентів сприяє позбавленню від причин захворювання і неприємних симптомів: запаленн..

Зобник фітовитяжка 40 мл

Фітовитяжка «Зобник» при різних формах зобу СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): трава зобника (нетреби), корінь перстачу білого (перстачу білої, п'яти - пала), листя горіха волоського, слані ламінарії цукристої, корінь лопуха (реп'яха), трава мокриці, трава адонісу, ісландський мо..

Зобник фітовитяжка 40 мл

В наличии

105.00грн

Зелена формула 150 г

Зелена формула Зелена формула Унікальний продукт для загального оздоровлення і омолодження. ЗАГАЛЬНА ДІЯ: Нормалізує роботу щитовидної залози Зміцнює імунітет і є засобом профілактики та відновлення після захворювань Володіє потужною антиоксидантною дією, Уповільнює про..

Зелена формула 150 г

В наличии

506.00грн

Ендокрінолік фітовитяжка 40 мл

Засіб з лікарських рослин «Ендокринолик» надає протизапальну дію, налагоджує порушений вуглеводний обмін речовин в організмі людини. Налагодження функцію печінки і стимулює роботу підшлункової залози для достатнього продукування інсуліну, що призводить до нормалізації рівня цукру..

Показано з 1 по 30 із 39 (2 сторінок)

Зворотній дзвінок