Сечовидільна система

№32 Klu Клу (Лікування Запальних Захворювань Нирок і Сечового Міхура)

Препарат для лікування запальних захворювань нирок і сечового міхура. Усуває набряки. Має протизапальну і протимікробну дію. Нормалізує водний баланс організму. Показання Інфекції сечовивідних шляхів - цистит, пієлонефрит, уретрит Набряки. Стани, що супроводжуються набряками Пер..

№11 Урофит 30мл (нирки) /фитолайн/

№11 Урофит 30мл (нирки) /фитолайн/ «УРОФІТ МАП» При захворюваннях нирок, сечового міхура, сечовивідних шляхів. Сприяє поліпшенню функції сечостатевої системи. Сприяє загальному зміцненню організму. ФІТОЛАЙН № 11 Склад: екстракти стовпчиків з приймочками кукурудзи, квіток календул..

Энурин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Енурин» при енурезі, нетриманні сечі різного походження СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): квітки амаранту, квітки арніки, трава деревію звичайного, супліддя хмелю звичайного, трава собачої кропиви, тра - ва остудника голого (грижника), трава кропу городнього, коріння з..

Энурин фитовытяжка 40 мл

В наличии

102.00грн

Чай Чисті нирки №20 від Greenwood для нирок 20 фільтрів

Чай Чистые почки №20 от Greenwood для почек 20  фильтров  В состав входят самые эффективные природные компоненты, которые традиционно использую для оздоровления почек. Средство способствует: очищению почек и желчного пузыря от накопившихся годами конкрементов и песка; разру..

Чай Регулює сольовий обмін 20пак /Натураліс/

Чай Регулює сольовий обмін 20пак /Натураліс Склад: хвощ польовий, спориш, кукурудзяні рильця, шипшина, корінь лопуха, листя берези, бузок, сосна, корінь оману високого, листя зеленого чаю. Збір рослинного походження з багатогранними біологічними властивостями та практичної нешк..

Чай Нирковий 20пак /Натураліс/

Чай Нирковий 20пак /Натураліс/ Склад: плоди шипшини, лист брусниці, трава горця пташиного (спориш), квітки ромашки, хвощ польового трава, звіробій, нирки берези, насіння льону, плоди кропу, корінь лопуха, трава меліси, чай зелений. Має сечогінну, протизапальну, антисептичну дію..

Цистолин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Цистолін» при захворюваннях сечостатевої системи (циститі) СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): листя груші звичайної, пагони ожини звичайної, трава зеленчука жовтого, трава підмаренника чіпкого, листя брус - ниці, листя ортосифону, плоди ялівцю звичайного, супліддя хмелю..

Цистолин фитовытяжка 40 мл

В наличии

105.00грн

Хвощ польовий 90 таблеток ТМ Біола

запальні захворювання нирок і сечового міхура: пієліт, цистит, уретрит, нирково-кам'яна хвороба; набряки будь-якого походження та застійні явища на ґрунті н   Склад: сухий порошок з трави хвоща польового. Фітотерапевтичні властивості і дії: надає загальнозміцнюючу, протимікробну,..

Фитолитон чай 20пак /Фитофарма/

Фитолитон чай 20пак /Фитофарма/ Для профілактики і терапії сечокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб... «Фитолитон» – унікальне рослинне засіб нормалізує водно-сольовий обмін при схильності до уролитиазу і знижує ризик запальних захворювань нирок і сечовивідних шляхів і..

Фитолитон фіточай fito, 20 фільтр-пакетів Розчиняє камені

Важко у виборі фітопрепаратів? Для Вас працює наш класифікатор! (посилання) Фитолитон фіточай fito, 20 фільтр-пакетів Сприяє розчиненню і виведенню каменів. Корисно для профілактики сечового діатезу, холециститу, сечокам'яної, жовчнокам'яної хвороб, циститу, пієлонефриту. ФИТО..

Фитолитон fito, 40 капсул Розчинення каменів

Важко у виборі фітопрепаратів? Для Вас працює наш класифікатор! (посилання) Фитолитон fito, 40 капсул Сприяє розчиненню і виведенню каменів. Корисно для профілактики сечового діатезу, холециститу, сечокам'яної, жовчнокам'яної хвороб, циститу, пієлонефриту. ФИТОЛИТОН – унікальн..

Фитолитон 40капс /Фитофарма/

Фитолитон 40капс /Фитофарма/ Формула для профілактики і терапії сечокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб... «Фитолитон» – унікальне рослинне засіб нормалізує водно-сольовий обмін при схильності до уролитиазу і знижує ризик запальних захворювань нирок і сечовивідних шля..

Фитолитон (Шилингтон), 200 мл /Фитофарма/

Для профілактики і лікування сечокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб...Для профілактики і лікування сечокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб... «Фитолитон» – унікальний рослинний засіб, що нормалізує водно-сольовий обмін при схильності до уролитиазу і зниж..

Фитолитон (Шилингтон) екстракт fito, 200 мл Розчинення каменів

Важко у виборі фітопрепаратів? Для Вас працює наш класифікатор! (посилання) Фитолитон екстракт fito, 200 мл Натуральний засіб при сечокам'яній і жовчнокам'яній хворобах. Сприяє розчиненню і виведенню каменів. Корисно для профілактики сечового діатезу, холециститу, сечокам'яної,..

Фитокомплект ОЧИЩЕННЯ НИРОК - Економія 15% Очищення від каміння та піску

У складі: Фитолитон 200 мл - 4 уп., Фитолитон №40 - 2 уп., Ортостили - 2 уп., Бальзам Слон - 1 шт. Дозволяє отримати повний і зручний курс для очищення від каменів і піску в нирках і при цьому заощадити 15 %. Фитолитон екстракт fito, 200 мл і Фитолитон fito, капсули №40 Натура..

Фіточай нирковий

Склад: трава ортосифона (нирковий чай), лист кропиви, трава споришу, корінь лопуха, трава марени красильної, трава звіробою, трава деревію, кукурудзяні рильця, листя бузку, квіти ромашки, пагони ожини. За певних умов людина може виростити всередині свого організму камені. На жаль..

Фітор 90табл

Фітор 90табл Біоактивні комплекс «Фітор» рекомендований для профілактики сечокам'яної хвороби. Натуральні сечогінні субстанції рослинного походження, що становлять основу комплексу «Фітор», активують процес сечоутворення і оберігають від розвитку застійних явищ в нирках. Виражени..

Фітор 90табл

В наличии

248.00грн

Урофит Болгартрав 120табл

Він покращує функцію нирок та сечових шляхів, запобігає утворенню піску і каменів, зменшує набряки. Має сечогінну, протизапальну дію. Як діє? Урофит Болгартрав це рослинний препарат для нирок. Він покращує функцію нирок та сечових шляхів, запобігає утворенню піску і каменів, змен..

Урофит Болгартрав 120табл

В наличии

420.00грн

Уросептин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Уросептин» урологічний засіб, сприяє нормалізації функцій сечовидільної та статевої систем СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): кукурудзяні стовпчики з приймочками, плоди ялівцю, трава споришу, листя брусниці, листя мучниці, бруньки бере - зі, квітки нагідок (календули), ..

Уросептин фитовытяжка 40 мл

В наличии

105.00грн

Уронорм - проти енурезу 90 шт

  Уронорм фитокоррекция і підтримка органів і систем при порушенні сечовипускання, нетримання сечі, при урогенітальних, клімактеричних розладах, дитячому і старечому енурезі. Зменшує епізоди енурезу, збільшує тривалість ремісії, сприяє виробленню антидіуретичного гормону, пок..

Уроловит 60 таб

Уроловит 60 табФІТОЗАСІБ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ ЗАПАЛЬНИХ ЯВИЩ У НИРКАХ І СЕЧОВИВІДНИХ ШЛЯХАХ- має антибактеріальну, протизапальну та спазмолітичну дію;- нормалізує порушення водно-сольового обміну;- позбавляє від конкрементів різного складу в нирках і сечовому міхурі (фосфатів, оксалатів..

Уроловит 60 таб

В наличии

171.00грн

Урогель саші 10пак по 10г /Артлайф/

Урогель саші 10пак по 10г /Артлайф/«Урогель» призначений для швидкої допомоги сечовидільної системи в разі порушення її роботи. В цей фітокомплекс входить купажний екстракт трав, що мають багатовікову історію застосування для лікування і профілактики захворювань сечовидільної сис..

Уро-біол 90табл

Склад: трава звіробою, плоди і пагони чорниці, листя брусниці, плоди і листя чорної смородини, трава пустирника. Комплексний фітопрепарат, надає загальнозміцнюючу, протизапальну, спазмолітичну, сечогінну, онкостатичну дію; сприяє нормалізації функції ЦНС, зміцненню судин, поліпш..

Уро-біол 90табл

В наличии

141.00грн

Урисан 60 капсул

Урисан Рекомендований в якості засобу до їжі — джерела куркумину, флавоноїдов (кверцетину), кремнію і ефірного масла. Склад: екстракти кореневищ імбиру лікарського (Zingiber officinale Rose), кореневищ альпіни лікарської (Alpinia officinarum), листя ортосифону тычинкового (Orthos..

Урисан 60 капсул

В наличии

338.00грн

Тонурол 60капс

Тонурол ТонУрол – 60 капсул – Альтера Холдинг – Altera Holding. Зміцнює сечовидільну систему, зокрема стінки сечового міхура; Благотворно впливає на нирки і сечовий міхур; Надає позитивний ефект при нічному нетриманні сечі у дітей. Склад: 1 капсула містить: трава хвоща польового,..

Тонурол 60капс

В наличии

485.00грн

Суниця лист 50 гр

Суниця широко поширена і шанована у народів усього світу. Напевно всі пробували напої або соки з ароматом суниці. Не знайдеться жодного, хто скаже, що соки неприємні на смак або аромат. Користується любов'ю суниця не тільки за свій приємний і витончений смак, а також за наявність..

Суниця лист 50 гр

В наличии

26.00грн

Суміш регулює сольовий обмін 100 мл

Склад: межклеточная і внутрішньоклітинна рідина з трави хвоща польового, плодів шипшини, кореня лопуха, листя берези, квітів бузку, хвої сосни, кореня оману. Фітотерапевтичні властивості і дія: регулює мінеральний обмін речовин; сприяє виведенню солей з організму; має загальнозмі..

Суміш ниркова 90табл /Біола/

Смесь почечная 90табл /Биола/ Состав: трава спорыша, ягоды можжевельника, плоды шиповника, корень аира болотного, трава хвоща полевого, золотарника ,листья березы Фітотерапевтичні властивості і дія: надає загальнозміцнюючу, протизапальну, сечогінну, спазмолітичну, протимікробну..

Суміш ниркова 90табл /Біола/

В наличии

102.00грн

Суміш від Енурезу 90табл /Біола/

Суміш від Енурезу 90табл /Біола/ Склад: трава звіробою, репяшка; пагони чорниці, трава пустирника; пагони ожини. Фітотерапевтичні властивості і дія: надає загальнозміцнюючу, протизапальну, спазмолітичну, сечогінну, онкостатичну дію; сприяє нормалізації функції ЦНС, зміцненню суди..

Показано з 1 по 30 із 87 (3 сторінок)

Зворотній дзвінок