Сечовидільна система

№32 Klu Клу (Лікування Запальних Захворювань Нирок і Сечового Міхура)

Препарат для лікування запальних захворювань нирок і сечового міхура. Усуває набряки. Має протизапальну і протимікробну дію. Нормалізує водний баланс організму. Показання Інфекції сечовивідних шляхів - цистит, пієлонефрит, уретрит Набряки. Стани, що супроводжуються набряками Пер..

Энурин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Енурин» при енурезі, нетриманні сечі різного походження СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): квітки амаранту, квітки арніки, трава деревію звичайного, супліддя хмелю звичайного, трава собачої кропиви, тра - ва остудника голого (грижника), трава кропу городнього, коріння з..

Энурин фитовытяжка 40 мл

В наличии

102.00грн

Цистолин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Цистолін» при захворюваннях сечостатевої системи (циститі) СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): листя груші звичайної, пагони ожини звичайної, трава зеленчука жовтого, трава підмаренника чіпкого, листя брус - ниці, листя ортосифону, плоди ялівцю звичайного, супліддя хмелю..

Цистолин фитовытяжка 40 мл

В наличии

105.00грн

Фитолитон чай 20пак /Фитофарма/

Фитолитон чай 20пак /Фитофарма/ Для профілактики і терапії сечокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб... «Фитолитон» – унікальне рослинне засіб нормалізує водно-сольовий обмін при схильності до уролитиазу і знижує ризик запальних захворювань нирок і сечовивідних шляхів і..

Фитолитон фіточай fito, 20 фільтр-пакетів Розчиняє камені

Важко у виборі фітопрепаратів? Для Вас працює наш класифікатор! (посилання) Фитолитон фіточай fito, 20 фільтр-пакетів Сприяє розчиненню і виведенню каменів. Корисно для профілактики сечового діатезу, холециститу, сечокам'яної, жовчнокам'яної хвороб, циститу, пієлонефриту. ФИТО..

Фитолитон fito, 40 капсул Розчинення каменів

Важко у виборі фітопрепаратів? Для Вас працює наш класифікатор! (посилання) Фитолитон fito, 40 капсул Сприяє розчиненню і виведенню каменів. Корисно для профілактики сечового діатезу, холециститу, сечокам'яної, жовчнокам'яної хвороб, циститу, пієлонефриту. ФИТОЛИТОН – унікальн..

Фитолитон 40капс /Фитофарма/

Фитолитон 40капс /Фитофарма/ Формула для профілактики і терапії сечокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб... «Фитолитон» – унікальне рослинне засіб нормалізує водно-сольовий обмін при схильності до уролитиазу і знижує ризик запальних захворювань нирок і сечовивідних шля..

Фитолитон (Шилингтон), 200 мл /Фитофарма/

Для профілактики і лікування сечокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб...Для профілактики і лікування сечокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб... «Фитолитон» – унікальний рослинний засіб, що нормалізує водно-сольовий обмін при схильності до уролитиазу і зниж..

Фитолитон (Шилингтон) екстракт fito, 200 мл Розчинення каменів

Важко у виборі фітопрепаратів? Для Вас працює наш класифікатор! (посилання) Фитолитон екстракт fito, 200 мл Натуральний засіб при сечокам'яній і жовчнокам'яній хворобах. Сприяє розчиненню і виведенню каменів. Корисно для профілактики сечового діатезу, холециститу, сечокам'яної,..

Фитокомплект ОЧИЩЕННЯ НИРОК - Економія 15% Очищення від каміння та піску

У складі: Фитолитон 200 мл - 4 уп., Фитолитон №40 - 2 уп., Ортостили - 2 уп., Бальзам Слон - 1 шт. Дозволяє отримати повний і зручний курс для очищення від каменів і піску в нирках і при цьому заощадити 15 %. Фитолитон екстракт fito, 200 мл і Фитолитон fito, капсули №40 Натура..

Урофит Болгартрав 120табл

Він покращує функцію нирок та сечових шляхів, запобігає утворенню піску і каменів, зменшує набряки. Має сечогінну, протизапальну дію. Як діє? Урофит Болгартрав це рослинний препарат для нирок. Він покращує функцію нирок та сечових шляхів, запобігає утворенню піску і каменів, змен..

Урофит Болгартрав 120табл

В наличии

420.00грн

Уросептин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Уросептин» урологічний засіб, сприяє нормалізації функцій сечовидільної та статевої систем СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): кукурудзяні стовпчики з приймочками, плоди ялівцю, трава споришу, листя брусниці, листя мучниці, бруньки бере - зі, квітки нагідок (календули), ..

Уросептин фитовытяжка 40 мл

В наличии

105.00грн

Уроловит 60 таб

Уроловит 60 табФІТОЗАСІБ ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ ЗАПАЛЬНИХ ЯВИЩ У НИРКАХ І СЕЧОВИВІДНИХ ШЛЯХАХ- має антибактеріальну, протизапальну та спазмолітичну дію;- нормалізує порушення водно-сольового обміну;- позбавляє від конкрементів різного складу в нирках і сечовому міхурі (фосфатів, оксалатів..

Уроловит 60 таб

В наличии

171.00грн

Стонил ультра 30 капсул

Склад і дія Кожна капсула містить 10:1 екстракт кору Кратеви нурвали (Crataeva nurvala) – 120,0 мг, 10:1 екстракт фруктів Якірців сланких (Tribulis terrestris) – 120,0 мг, 8:1 екстракт кореня Бадану язичкового (Bergenia ligulata) – 120,0 мг, 20:1 екстракт насіння Огірка звичайно..

Стонил ультра 30 капсул

В наличии

400.00грн

Споришу екстракт 50мл

Споришу екстракт Очищає кров, має сечогінну, потогінну, гіпотензивну, загальнозміцнюючу, діуретичну та відхаркувальною дією. Зменшують проникність судин, підвищують згортання крові. Ефективний при каменях у нирках. Склад: рідкий екстракт споришу. Містить велику кількість аскорбі..

Споришу екстракт 50мл

В наличии

200.00грн

Септурол капсули №30

  Септурол капсули №30 Нефровид – комбінований препарат містить стандартизовані екстракти лікарських рослин для лікування запальних захворювань нирок і сечових шляхів з комплексним фармакологічною дією. У складі екстракти рослин: Якірців сланких (Tribulus terrestr..

Септурол капсули №30

В наличии

238.00грн

Санклин 30капс /Choice/(Чойс)

Має антисептичну, протизапальну, протимікробну, сечогінну і бактерицидну дію Надає благотворний вплив на роботу нирок і сечовивідних шляхів Перешкоджає утворенню каменів і сприяє їх розчиненню і виведенню з органів сечовидільної системи Перешкоджає затримці і накопичення рідини в..

Санклин 30капс /Choice/(Чойс)

В наличии

142.00грн

Оксалін фітовитяжка 40 мл

Фітовитяжка «Оксалін» при сечокам'яній хворобі (оксалатах) СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): листя берези, листя м'які м'яти перцевої, лис– тя мучниці (мучниці), листя кропиви, трава сухоцвіту, трава буквиці, квітки по - лошки, корінь калгану, трава остудника (грижника), спирт е..

Оксалін фітовитяжка 40 мл

В наличии

102.00грн

Нирковий чай 30 пакетиків

Нирковий чай (30 пакетиків)     Нирковий чай — це натуральний продукт, який відноситься до категорії з рівнем найвищої якості ААА. Основні показання для використання: гормональні розлади, надлишок внутрішніх токсинів, огрубіння шкіри, вугри, пігментні плями, запор, безсоння, ..

Нирковий чай 30 пакетиків

В наличии

1000.00грн

Нефрофитам 30капс

Нефрофитам Рекомендується як протизапальний, спазмолітичний, сечогінний, протинабрякової та антибактеріального засобу для профілактики та оптимізації лікування запальних захворювань нирок, сечовивідних шляхів і сечового міхура. Рекомендований при гінекологічних та урологічних зах..

Нефрофитам 30капс

В наличии

230.00грн

Нефроптин фітовитяжка 40 мл

Фітовитяжка «Нефроптин» при опущенні нирок СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): квітки волошки синьої, квітки арніки, трава полину, трава нечуйвітру волоха - того (підойма), трава вероніки, трава гірчака пташиного трава хвоща польо - вого, плоди ялівця, листя берези, трава звіробою, т..

Нефроптин фітовитяжка 40 мл

В наличии

102.00грн

Нефролин фитовытяжка 40 мл

Засіб з лікарських рослин «Нефролин» має протизапальну, знеболювальну та сечогінну дію. Сприяє розчиненню піску та дрібних конкрементів у нирках і сечовивідних шляхах, налагоджує сольовий обмін. Склад: водно-спиртові витяжки квітки бузини чорної, трава хвоща польового, кореневища..

Нефролин фитовытяжка 40 мл

В наличии

105.00грн

Нефровид сироп 100 мл

  Нефровид сироп 100 мл Нефровид сироп 100 мл – Комбінований препарат містить стандартизовані екстракти лікарських рослин для лікування запальних захворювань нирок і сечових шляхів з комплексним фармакологічною дією. У складі екстракти рослин : Якірців сланких (..

Нефровид сироп 100 мл

В наличии

155.00грн

Нефровид капсули N30

  Нефровид капсули N30 Нефровид – комбінований препарат містить стандартизовані екстракти лікарських рослин для лікування запальних захворювань нирок і сечових шляхів з комплексним фармакологічною дією. У складі екстракти рослин: Якірців сланких (Tribulus terrestr..

Нефровид капсули N30

В наличии

236.00грн

Колинефрин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Колінефрин» при нирковій коліці СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): листя меліси, трава деревію, квітки без - смертника, листя м " яті, листя брусниці, насіння дикої моркви, трава пастушої сумки (грицики), корінь пирію повзучо - го, квітки вересу звичайного, трава золоту..

Ехінацея табл. №120, 500 мг.

Лікар Тошков використовує Ехінацею при всіх вірусних і бактеріальних інфекціях дихальних шляхів, нирок і сечового міхура. Як діє? Лікар Тошков використовує Ехінацею при всіх вірусних і бактеріальних інфекціях дихальних шляхів, нирок і сечового міхура. За його словами, Ехінацея є ..

Ехінацея табл. №120, 500 мг.

В наличии

420.00грн

Екстракт шавлії 50мл

Екстракт шавлії Потужне антисептичну, протизапальну, протівогнілостнимі засіб. Має дезінфікуючу, в'яжучу, антимікробну, кровоспинну, сечогінну дію. Стимулює виділення шлункового соку. Зменшує потовиділення. Знижує рівень глюкози (цукру) в крові. Склад: рідкий екстракт листя шавлі..

Екстракт шавлії 50мл

В наличии

200.00грн

Екстракт Хвоща 50мл

Екстракт Хвоща Знімає запальні процеси сечового міхура і сечовивідних шляхів. Сприяє очищенню організму. Виводить свинець. Є досить сильну антисептичну, антибактеріальну, сечогінну, спазмолітичну засобом. Містить велику кількість солей кремнієвої кислоти, необхідних для нормально..

Екстракт Хвоща 50мл

В наличии

200.00грн

Екстракт Петрушки 50мл

Екстракт Петрушки Жовчогінна, спазмолітична та потогінна дія. Використовується при запальних процесах у сечовому міхурі і жовчовивідних шляхах. Усуває процеси кишкового бродіння. Посилює сечовиділення, підвищує тонус м'язів гладкої мускулатури матки, кишечника і сечового міхура, ..

Екстракт Петрушки 50мл

В наличии

200.00грн

Показано з 1 по 30 із 39 (2 сторінок)

Зворотній дзвінок