Сечовидільна система

№32 Klu Клу (Лікування Запальних Захворювань Нирок і Сечового Міхура)

Препарат для лікування запальних захворювань нирок і сечового міхура. Усуває набряки. Має протизапальну і протимікробну дію. Нормалізує водний баланс організму. Показання Інфекції сечовивідних шляхів - цистит, пієлонефрит, уретрит Набряки. Стани, що супроводжуються набряками Пер..

№11 Урофит 30мл (нирки) /фитолайн/

№11 Урофит 30мл (нирки) /фитолайн/ «УРОФІТ МАП» При захворюваннях нирок, сечового міхура, сечовивідних шляхів. Сприяє поліпшенню функції сечостатевої системи. Сприяє загальному зміцненню організму. ФІТОЛАЙН № 11 Склад: екстракти стовпчиків з приймочками кукурудзи, квіток календул..

Энурин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Енурин» при енурезі, нетриманні сечі різного походження СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): квітки амаранту, квітки арніки, трава деревію звичайного, супліддя хмелю звичайного, трава собачої кропиви, тра - ва остудника голого (грижника), трава кропу городнього, коріння з..

Энурин фитовытяжка 40 мл

В наличии

80.00грн

Читомур N60 (БАД)

Комплекс натуральних пептидних фракцій сечового міхура для відновлення сечовидільної системи Опис Комплекс пептидних фракцій, отриманих з сечового міхура молодих тварин. Виділені пептиди володіють виборчою дією на клітини стінки сечового міхура, нормалізують метаболізм в клітинах..

Читомур N60 (БАД)

Нет в наличии

2229.00грн

Читомур N20 (БАД)

Комплекс натуральних пептидних фракцій сечового міхура для відновлення сечовидільної системи Опис Комплекс пептидних фракцій, отриманих з сечового міхура молодих тварин. Виділені пептиди володіють виборчою дією на клітини стінки сечового міхура, нормалізують метаболізм в клітинах..

Читомур N20 (БАД)

Нет в наличии

863.00грн

Чай Чисті нирки №20 від Greenwood для нирок 20 фільтрів

Чай Чисті нирки №20 від Greenwood для нирок 20 фільтрів До складу входять найбільш ефективні природні компоненти, які традиційно використовую для оздоровлення нирок. Засіб сприяє: очищення нирок і жовчного міхура від накопичених роками конкрементів та піску; руйнування кам..

Чай Регулює сольовий обмін 20пак /Натураліс/

Чай Регулює сольовий обмін 20пак /Натураліс Склад: хвощ польовий, спориш, кукурудзяні рильця, шипшина, корінь лопуха, листя берези, бузок, сосна, корінь оману високого. Збір рослинного походження з багатогранними біологічними властивостями та практичної нешкідливістю. Застосовуєт..

Чай Нирковий 20пак /Натураліс/

Чай Нирковий 20пак /Натураліс/ Склад: плоди шипшини, лист брусниці, трава горця пташиного (спориш), кореневище лепехи болотного, квітки ромашки, листя мучниці, пол-пала, хвощ польового трава, ведмежі вуха, звіробій, золотарник, корінь кульбаби, нирки берези, насіння льону, трава ..

Цистолин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Цистолін» при захворюваннях сечостатевої системи (циститі) СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): листя груші звичайної, пагони ожини звичайної, трава зеленчука жовтого, трава підмаренника чіпкого, листя брус - ниці, листя ортосифону, плоди ялівцю звичайного, супліддя хмелю..

Хвощ польовий 90 таблеток ТМ Біола

запальні захворювання нирок і сечового міхура: пієліт, цистит, уретрит, нирково-кам'яна хвороба; набряки будь-якого походження та застійні явища на ґрунті н   Склад: сухий порошок з трави хвоща польового. Фітотерапевтичні властивості і дії: надає загальнозміцнюючу, протимікробну,..

Флонорм (н)

Чай для нормалізації роботи сечовивідних шляхів Опис Чай для нормалізації роботи сечовивідних шляхів. Чинить помірну протизапальну, спазмолітичну, сечогінну дію. Перешкоджає розвитку каменеутворення в нирках. Полегшує перебіг хронічних захворювань нирок і подагри. Застосовується:..

Флонорм (н)

Нет в наличии

115.00грн

Фитолитон чай 20пак /Фитофарма/

Фитолитон чай 20пак /Фитофарма/ Для профілактики і терапії сечокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб... «Фитолитон» – унікальне рослинне засіб нормалізує водно-сольовий обмін при схильності до уролитиазу і знижує ризик запальних захворювань нирок і сечовивідних шляхів і..

Фитолитон фіточай fito, 20 фільтр-пакетів Розчиняє камені

Важко у виборі фітопрепаратів? Для Вас працює наш класифікатор! (посилання) Фитолитон фіточай fito, 20 фільтр-пакетів Сприяє розчиненню і виведенню каменів. Корисно для профілактики сечового діатезу, холециститу, сечокам'яної, жовчнокам'яної хвороб, циститу, пієлонефриту. ФИТО..

Фитолитон fito, 40 капсул Розчинення каменів

Важко у виборі фітопрепаратів? Для Вас працює наш класифікатор! (посилання) Фитолитон fito, 40 капсул Сприяє розчиненню і виведенню каменів. Корисно для профілактики сечового діатезу, холециститу, сечокам'яної, жовчнокам'яної хвороб, циститу, пієлонефриту. ФИТОЛИТОН – унікальн..

Фитолитон 40капс /Фитофарма/

Фитолитон 40капс /Фитофарма/ Формула для профілактики і терапії сечокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб... «Фитолитон» – унікальне рослинне засіб нормалізує водно-сольовий обмін при схильності до уролитиазу і знижує ризик запальних захворювань нирок і сечовивідних шля..

Фитолитон (Шилингтон), 200 мл /Фитофарма/

Для профілактики і лікування сечокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб...Для профілактики і лікування сечокам'яної, сечокам'яної та жовчнокам'яної хвороб... «Фитолитон» – унікальний рослинний засіб, що нормалізує водно-сольовий обмін при схильності до уролитиазу і зниж..

Фитолитон (Шилингтон) екстракт fito, 200 мл Розчинення каменів

Важко у виборі фітопрепаратів? Для Вас працює наш класифікатор! (посилання) Фитолитон екстракт fito, 200 мл Натуральний засіб при сечокам'яній і жовчнокам'яній хворобах. Сприяє розчиненню і виведенню каменів. Корисно для профілактики сечового діатезу, холециститу, сечокам'яної,..

Фитокомплект ОЧИЩЕННЯ НИРОК - Економія 15% Очищення від каміння та піску

У складі: Фитолитон 200 мл - 4 уп., Фитолитон №40 - 2 уп., Ортостили - 2 уп., Бальзам Слон - 1 шт. Дозволяє отримати повний і зручний курс для очищення від каменів і піску в нирках і при цьому заощадити 15 %. Фитолитон екстракт fito, 200 мл і Фитолитон fito, капсули №40 Натура..

Фіточай нирковий

Склад: трава ортосифона (нирковий чай), лист кропиви, трава споришу, корінь лопуха, трава марени красильної, трава звіробою, трава деревію, кукурудзяні рильця, листя бузку, квіти ромашки, пагони ожини. За певних умов людина може виростити всередині свого організму камені. На жаль..

Фітор 90табл

Фітор 90табл Біоактивні комплекс «Фітор» рекомендований для профілактики сечокам'яної хвороби. Натуральні сечогінні субстанції рослинного походження, що становлять основу комплексу «Фітор», активують процес сечоутворення і оберігають від розвитку застійних явищ в нирках. Виражени..

Фітор 90табл

В наличии

248.00грн

Урофит Болгартрав 120табл

Він покращує функцію нирок та сечових шляхів, запобігає утворенню піску і каменів, зменшує набряки. Має сечогінну, протизапальну дію. Як діє? Урофит Болгартрав це рослинний препарат для нирок. Він покращує функцію нирок та сечових шляхів, запобігає утворенню піску і каменів, змен..

Урофит Болгартрав 120табл

В наличии

420.00грн

Уросептин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Уросептин» урологічний засіб, сприяє нормалізації функцій сечовидільної та статевої систем СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): кукурудзяні стовпчики з приймочками, плоди ялівцю, трава споришу, листя брусниці, листя мучниці, бруньки бере - зі, квітки нагідок (календули), ..

Уронорм - проти енурезу 90 шт

  Уронорм фитокоррекция і підтримка органів і систем при порушенні сечовипускання, нетримання сечі, при урогенітальних, клімактеричних розладах, дитячому і старечому енурезі. Зменшує епізоди енурезу, збільшує тривалість ремісії, сприяє виробленню антидіуретичного гормону, пок..

Урогель саші 10пак по 10г /Артлайф/

Урогель саші 10пак по 10г /Артлайф/«Урогель» призначений для швидкої допомоги сечовидільної системи в разі порушення її роботи. В цей фітокомплекс входить купажний екстракт трав, що мають багатовікову історію застосування для лікування і профілактики захворювань сечовидільної сис..

Уро-біол 90табл

Склад: трава звіробою, плоди і пагони чорниці, листя брусниці, плоди і листя чорної смородини, трава пустирника. Комплексний фітопрепарат, надає загальнозміцнюючу, протизапальну, спазмолітичну, сечогінну, онкостатичну дію; сприяє нормалізації функції ЦНС, зміцненню судин, поліпш..

Уро-біол 90табл

В наличии

116.00грн

Урисан 60 капсул

Урисан Рекомендований в якості засобу до їжі — джерела куркумину, флавоноїдов (кверцетину), кремнію і ефірного масла. Склад: екстракти кореневищ імбиру лікарського (Zingiber officinale Rose), кореневищ альпіни лікарської (Alpinia officinarum), листя ортосифону тычинкового (Orthos..

Урисан 60 капсул

В наличии

338.00грн

Тонурол 60капс

Тонурол ТонУрол – 60 капсул – Альтера Холдинг – Altera Holding. Зміцнює сечовидільну систему, зокрема стінки сечового міхура; Благотворно впливає на нирки і сечовий міхур; Надає позитивний ефект при нічному нетриманні сечі у дітей. Склад: 1 капсула містить: трава хвоща польового,..

Тонурол 60капс

В наличии

485.00грн

Суниця лист 50 гр

Суниця широко поширена і шанована у народів усього світу. Напевно всі пробували напої або соки з ароматом суниці. Не знайдеться жодного, хто скаже, що соки неприємні на смак або аромат. Користується любов'ю суниця не тільки за свій приємний і витончений смак, а також за наявність..

Суниця лист 50 гр

В наличии

26.00грн

Суміш регулює сольовий обмін 100 мл

Склад: межклеточная і внутрішньоклітинна рідина з трави хвоща польового, плодів шипшини, кореня лопуха, листя берези, квітів бузку, хвої сосни, кореня оману. Фітотерапевтичні властивості і дія: регулює мінеральний обмін речовин; сприяє виведенню солей з організму; має загальнозмі..

Суміш ниркова 90табл /Біола/

Суміш ниркова 90табл /Біола/ Состав: корни девясила, лопуха, аира болотного; трава чистотела, пижмы; семена расторопши; плоды шиповника; трава полыни; корень одуванчика; кукурузные рыльца. Фитотерапевтические свойства и действие: оказывает общеукрепляющее, противомикробное, желче..

Показано з 1 по 30 із 86 (3 сторінок)

Зворотній дзвінок