Серцево-судинна і венозна система

№28 Safflower Саффловер в капсулах (100 шт)

Нормалізує роботу серця. Покращує кровообіг периферичних і коронарних судин. Зміцнює серцевий м яз. Відновлює порушений серцевий ритм. Знижує рівень холестерину. Показання Ішемічна хвороба серця Стенокардія, аритмія, набуті вади серця Хронічна серцева недостатність Атеросклероз ..

№23 Peth Sang Kart (Пеф Санг Карт) Лікування Варикозу і Геморою 100 шт

Erawadee Peth Sang Kart (Лікування Варикозу та Геморою) Засіб від варикозного розширення вен і геморою. Має протизапальну і протинабрякову дію. Зміцнює судинну стінку, запобігає тромбоутворенню. Застосування можливо як на початкових, так і на пізніх стадіях лікування хро..

№13 Haam Хамін Хруа (Лікування Гіпертонії та Очищення Судин) 100капс

Знижує артеріальний тиск, відновлює еластичність великих артерій та структуру судинної стінки дрібних судин. Знижує рівень холестерину та цукру крові. Має протисклеротичну дію. Показання Артеріальна гіпертензія Хронічна серцева недостатність Ішемічна хвороба серця Атеросклероз с..

Энцефатин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Енцефатин» при судинних порушеннях, енцефалопатії, арахноїдиті, арахноенцефаліті СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): арніки гірської квіти, трава буркуна лікарського, грабельок звичайних трава вербени лікарської трава, глоду крива по-червоного квіти і листя, коріння з ко..

Экстрасистолик фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Екстрасистолік» при екстрасистоліях СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): коріння з коренем оману високого, плоди глоду, трава суниці лісової, трава пустирника, коріння з коренем ле - взеї сафлоровидной (маралів корінь), трава меліси, квітки вересу, шишки хме - лю, трава п..

Шубао Хао Ган

М'які капсули "SHUBAO" До складу м'яких капсул SHUBAO входять кілька видів найбільш важливих харчових волокон. З допомогою біоінженерних технологій всі вони переведені в низькомолекулярну розчинну форму, що підвищує їх сорбційну та профілактичну активність у 8-10 разів. Харчові в..

Шубао Хао Ган

В наличии

500.00грн

Часник 90 капсул

ВЛАСТИВОСТІ Антивірусна Ефективна й антибактеріальна моноформула. Запобігає процесах бродіння та гниття у кишечнику. Очищує судини. Знижує рівень «поганого» холестерину. ЗАСТОСУВАННЯ Дорослим по 1-3 капсули на день під час їди, протягом 1 місяця. ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ Часник..

Часник 90 капсул

В наличии

371.00грн

ЦиркуФит 60 капсул

«ЦиркуФит» – комбінований рослинний продукт, поліпшує венозне, капілярне і артеріальний кровообіг, а також лимфоток. Має відновлюючу дію на стінки судин, підвищує тонус вен і лімфатичних судин. Покращує реологічні властивості крові і нормалізує мікроциркуляцію крові та лімфи. Пок..

ЦиркуФит 60 капсул

В наличии

1012.00грн

Церебростим Болгартрав 120табл

Церебростим це рослинний препарат, який діє сприятливо на функціональному стані центральної нервової системи,зміцнює пам'ять. Як діє? Церебростим це рослинний препарат, який діє сприятливо на функціональному стані центральної нервової системи. Зміцнює пам'ять, розумову концентрац..

Цілюще джерело 50мл

Цілюще джерело Для живлення, зміцнення судинної стінки. Використовується для профілактики атеросклерозу, тромбофлебіту, варикозної хвороби. Склад: рідкі екстракти: плодів авокадо, листків і ягід брусниці, зерен винограду, квітів гречки посівної, квітів і листя буркуну, ягід і лис..

Цілюще джерело 50мл

В наличии

200.00грн

Холестеринум фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Холестеринум» для зниження високого рівня холестерину в крові СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): насіння чорнушки, трава солянки хол- мової, трава еспарцету посівного, квіт- ки липи, насіння льону, корінь солодки голої, трава люцерни посівної, корінь синюхи блакитної, п..

ХИПЕРТИН БОЛГАРТРАВ 120табл

Хипертин Болгартрав це рослинний препарат для артеріальної гіпертонії. Підтримує нормальний тонус кровоносної системи і серця, знижує тиск. Як діє? Хипертин Болгартрав це рослинний препарат для артеріальної гіпертонії. Підтримує нормальний тонус кровоносної системи і серця, знижу..

ХИПЕРТИН БОЛГАРТРАВ 120табл

В наличии

390.00грн

Хемофикс табл. №120, 500 мг.

Хемофикс - це трав'яний продукт для лікування кровотечі.   Як діє? Хемофикс - це трав'яний продукт для лікування кровотечі. Підтримує нормальний курс згортання крові і тон судин. Лікар Тошков лікує всі нетипові кровотечі в організмі: кровоточивість ясен, кровотеча з носа, кровот..

Хемофикс табл. №120, 500 мг.

В наличии

510.00грн

Хемороидин Болгартрав 120табл

Хемороидин Болгартрав це рослинний препарат використовується при геморої. Чинить сприятливий вплив на функціональний стан вен товстого кишечника . Як діє? Хемороидин Болгартрав це рослинний препарат використовується при геморої. Чинить сприятливий вплив на функціональний стан вен..

Хітозан+ 30капс /Choice/(Чойс)

Знижує рівень ліпідів (жирів) і цукру в крові Адсорбує і виводить з організму солі важких металів Надає потужну підтримку імунній системі Володіє противірусними, антибактеріальними та протигрибковими властивостями Детальний опис   «Хітозан+» – багатофункціональний комплекс. Ві..

Хітозан+ 30капс /Choice/(Чойс)

В наличии

297.00грн

Хітозан Brionel (60 капсул)

Компанія Brionel Inc. (Англія) розробляє і виробляє вітаміни і біодобавки для підтримки і поліпшення функцій організму. Завдяки безперервним інновацій та ретельного контролю якості, продукція Brionel у фірмових флаконах поставляється по всьому світу. Капсули з хітозаном Брионель..

Хітозан Brionel (60 капсул)

В наличии

480.00грн

Фитоцеребрализин, капсули №40

Нормалізує мозковий і периферичний кровообіг, покращує пам'ять...Нормалізує мозковий і периферичний кровообіг, покращує пам'ять... Не рекомендується приймати дітям віком до 12 років. За 300 років до Різдва Христового люди на Сході оцінили його унікальні властивості запобігати пе..

Фитоцеребрализин, капсули №20

Нормалізує мозковий і периферичний кровообіг, покращує пам'ять... Нормалізує мозковий і периферичний кровообіг, покращує пам'ять... Не рекомендується приймати дітям віком до 12 років. За 300 років до Різдва Христового люди на Сході оцінили його унікальні властивості запобігати пе..

Фитоцеребрализин, капсули №20

Нет в наличии

111.00грн

Фитолецитин-норм фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Фітолецитин-норм» для покращення стану судин, пам'яті, нервової системи, печінки СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): квітки арніки гірської, бутони софори японської, корінь соняшника, корінь кульбаби, корінь алтеї, плоди шипшини, корінь родовика лікарського, листя лі - щ..

Фитокомплект ЗДОРОВИЙ РОЗУМ, МІЦНА ПАМ'ЯТЬ Для судин головного мозку

У складі: Фитоцеребрализин №40 - 4 упаковки, Офтальмовит - 2 упаковки. Дозволяє отримати повний посилений курс для поліпшення стану судин головного мозку і при цьому заощадити 15%. ФИТОЦЕРЕБРАЛИЗИН fito, 40 капсул У традиційній східній медицині класична рецептура «Фитоцеребрал..

Фавордил ультра Favordil ultra 30 капсул по 800 мг

Одна капсула на добу при: Гіпертонічна хвороба серця; Нестабільна стенокардія з гіпертензією; Перенесений у минулому інфаркт міокарда з гіпертензією; Атеросклеротична серцево-судинна хвороба, Ангіна Пекторис; Прискорене серцебиття; Захворювання коронарної артерії гіпертонія; аль..

Фіто-аргінін фитовытяжка 40 мл

ФІТО-АРГІНІН природна амінокислота амінокислота кардіології (серцево-судинної системи) СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): плоди горобини звичайної, трава су– ниць лісових, трава (корінь) живокосту, трава (корінь) оману, трава герані кри - ваво-червоної, трава рути садової, трава мат..

Тромбалгин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Тромбалгін» при тромбофлебіті, варикозному розширенні вен СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): листя горіха, листя ліщини, квітки кашта - на, трава сушениці, трава деревію, квіт - ки безсмертника, листя брусниці, листя берези, кора верби, шишки хмелю, ли - стя кропиви дво..

Танохор фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Танохор» при хореї, заїканні, епілепсії, гіперкінезах СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): насіння моркви дикої, трава меліси лікарської, трава звіробою, трава пере - літа жовтого (виразку), трава пус– тирника звичайного, трава материнки звичайної, коріння з корінням ва -..

Танохор фитовытяжка 40 мл

В наличии

102.00грн

Судинотон фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Судинотон» сприяє нормалізації функціонування судинної системи СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): трава і суцвіття гречки посівної, трава буркуна лікарського (буркуну), плоди глоду, коріння бадану товстоліс– того, насіння льону, корінь кульбаби лікарської, трава сухоцві..

Судинотон фитовытяжка 40 мл

В наличии

105.00грн

Стенокарденолін фітовитяжка 40 мл

Засіб з лікарських рослин «Стенокарденолин» зменшує частоту та інтенсивність серцевих нападів, попереджає і знімає напади стенокардії. Має кардіотонічну дію, покращує роботу міокарда. Нормалізує мікроциркуляцію та обмін речовин в серцевому м'язі, покращує скоротливу функцію міока..

Спайколин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Спайколін» при спайках різного походження та локалізації СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): корінь червоної шітки, трава борової матки, листя брусниці, трава чистотілу, трава звіробою, листя подорожника великого, квіти арніки гірської, листя очіку - ні, коріння аїру бол..

Спайколин фитовытяжка 40 мл

В наличии

102.00грн

Спазмолик-судомы, спазмолік-судоми фитовфтяжка 40 мл

Фітовитяжка «Спазмолік-Судоми» при спазмах та судомах різного походження та локалізації СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): корінь дягелю лікарського, трава сокирок польових (живокіст), трава зірочника се - реднього, коріння півників болотних (ірис), плоди фенхелю, корінь кремені гіб..

Спіруліна Хао Ган

М'які капсули "Спіруліна" Спирулина (Spirulina) — належить до класу ціанобактерій - це многоклеточная синьо-зелена спіральна водорість. Спіруліна живе на поверхні озер, моря, інших водойм і становить значну частину фітопланктону. Незвичайні якості Spirulina відомі здавна. Особ..

Спіруліна Хао Ган

В наличии

400.00грн

Показано з 1 по 30 із 109 (4 сторінок)

Зворотній дзвінок