Цілющі продукти бджільництва

Фітоконцентрат бджолиного підмору 50 мл /Медок/

Настоянка (фітоконцентрат) бджолиного підмору Настоянка бджолиного підмору виготовляється з здорових бджіл, загиблих природним чином на пасіці. Такі бджоли називаються бджолиним підмором. Для приготування настойки використовують виключно свіжий, чистий і сухий підмор, який не має..

Перга (бджолиний хліб) 40г /Медок/

Виробництво перги в бджолиному вулику – досить тривалий і трудомісткий процес. Спочатку робочі бджоли приносять у вулик квітковий пилок-обніжжя і утрамбовують її в стільникові осередку. Потім вони готують особливий медово-ферментний склад і додають його в стільникові комірки, зап..

Віск 40г /Медок/

Бджолиний віск має дуже складний склад. Це багатокомпонентний продукт, що містить більше 300 речовин. Основні складові воску можна об'єднати в 4 групи органічних сполук, кожна з яких містить кілька компонентів: граничні вуглеводні - 10.5 - 13.5%; вільні жирні кислоти - 13.5 - 14...

Віск 40г /Медок/

В наличии

40.00грн

Бальзам, Фармацци, Промед форте, загальнозміцнюючий засіб, 120 г

Бальзам, Фармацци, Промед форте, загальнозміцнюючий засіб, 120 г Бальзам Промед Форте – це унікальна композиція, що містить незамінні поліненасичені жирні кислоти, вітаміни А, Е, бета-каротин, ефірні і бальзамічні масла, ситостерин, монотерпени, сесквітерпени, флавоноїди, мікрое..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Зворотній дзвінок