Зір, очні хвороби.

Чорниця у капсулах № 60 для очей, підтримка зору, від втоми очей, зміцнення імунітету

Чорниця у капсулах № 60 для очей, підтримка зору, від втоми очей, зміцнення імунітету..

Фитолютеин фитовытяжка 40 мл

Фітовитяжка «Фітолютеїн» захист для очей СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): трава очанки, квітки волошки, трава со- бачої кропиви, трава сухоцвіту, трава хвоща, корінь солодки голої, кореневи- ще півонії, пагони омели білої, плоди софори японської, корінь пирію, корінь лепехи (аїру)..

Фитокаротин fito, 40 капсул Бета-каротин, лікопін

Важко у виборі фітопрепаратів? Для Вас працює наш класифікатор! (посилання) Фитокаротин fito, 40 капсул Масло момордики – натуральний джерело бета-каротину і лікопіну для ясного зору і здорової шкіри. Антиоксидант, зміцнює імунітет, сприяє красивого загару. ФИТОКАРОТИН ..

Примафито плюс 30табл

Примафито плюс Покращує зір, особливо при ретинопатиях (дегенерація сітківки), викликаних діабетом, атеросклерозом, старінням. Покращує гостроту зору тих, хто страждає від втоми очей з-за тривалого користування комп'ютером, покращує сутінковий зір. Загальнозміцнюючий і біостимулю..

Примафито плюс 30табл

В наличии

200.00грн

Офтальмосан Lutein 30 таб

Офтальмосан Lutein 30 табКОМПЛЕКСНЕ ФІТОЗАСІБ ДЛЯ ЗАХИСТУ І ВІДНОВЛЕННЯ ФУНКЦІЙ ЗОРУ- знімає втому очей від тривалої роботи за комп'ютером, при штучному освітленні;- завдяки вмісту лютеїну підвищує адаптацію до темряви і покращує гостроту зору;- містить вітамін А і чорницю, які з..

Офтальмосан Lutein 30 таб

В наличии

180.00грн

Офтальмовит - f fito, 40 капсул Формула для очей

Важко у виборі фітопрепаратів? Для Вас працює наш класифікатор! (посилання) Офтальмовит - f fito, 40 капсул Формула для очей. Підтримує зір при зорових навантаженнях, усуває відчуття сухості в очах, покращує кровообіг у сітківці, корисно при ретинопатії. Формула ОФТАЛЬМОВИТ-F ств..

Окофитам 30капс

Окофитам Рекомендується в якості вітамінного і загальнозміцнюючий засіб для лікування і профілактики захворювань очей, для посилення живлення зорового нерва. Для поліпшення кровообігу в головному мозку і поліпшення зору. Склад: топінамбур, плоди обліпихи, горобини червоної плоди,..

Окофитам 30капс

В наличии

230.00грн

Оковирин+ 10 мл

Секрет кроется в натуральном составе данного средства, в его эффективности, положительном воздействии на органы зрения благодаря следующим составляющим: листья алоэ — активизируют процессы восстановления на клеточном уровне, улучшают кровоснабжение сетчатки, уничтожают болезнет..

Оковирин+ 10 мл

В наличии

189.00грн

Лютеїн-7 табл. №160, 500 мг.

При порушенні гостроти зору і адаптивної здатності до світла і темряви. Як діє? В останні роки спостерігається різке збільшення захворюваності очей. ВМД (вікова дегенерація жовтої плями) та катаракта (помутніння кришталика) вражають великий відсоток населення. З ВМД здатність до ..

Лютеїн-7 табл. №160, 500 мг.

В наличии

810.00грн

Краплі, Фармацци, Навизор, натуральний засіб для очей, 10 мл

Краплі, Фармацци, Навизор, натуральний засіб для очей, 10 мл Склад: таурин, L-аспарагінова кислота, борна кислота, піридоксин (вітамін В6), ФІТОР ® (екстракт листя дуба) у вигляді водного настою, водний екстракт прополісу, дистильована вода.Властивості компонентовТаурин – у вигл..

Катарактин фитовытяжка 40 мл

Засіб з лікарських рослин «Катарактин» надає протизапальну, очищаючу, розсмоктуючу дію на кришталик. Нормалізує обмінні процеси в кришталику ока, посилює періодичну циркуляцію. Підвищує гостроту зору, знімає алергічні та дистрофічні явища в очних структурах. Склад: водно-спиртові..

Капсули, Фармацци, Навизор, натуральний засіб для очей, 20 капсул

Капсули, Фармацци, Навизор, натуральний засіб для очей, 20 капсул Поширена причина зниження зору – це дефіцит речовин, що відповідають за нормальну роботу зорового апарату, хороший кровообіг, передачу зорових імпульсів, чистоту кришталика, здоровий стан сітківки і рогівки. Так с..

Зоровит фитовытяжка 40 мл

Засіб з лікарських рослин «Зоровит» стимулює репаративні та регенеративні процеси, покращує мікроциркуляцію і обмінні процеси в тканинах ока. Склад: водні витяжки плодів (насіння) кропу запашного, коренів кульбаби лікарської, корінь цикорію, трави меліси лікарської, плодів шипшин..

Зоровит фитовытяжка 40 мл

В наличии

105.00грн

Глаукон фітовитяжка 40 мл

..

Глаукон фітовитяжка 40 мл

В наличии

97.00грн

Биовитон Візіо (VISIO)

  Биовитон Візіо (VISIO) Механізм дії комбінованої формули препарату, сприятливо впливає на стан органів зору, обумовлений дією компонентів, що входять до його складу. Лютеїн і зеаксантин – єдині каротиноїди, що містяться безпосередньо у сітківці ока (так званій «жо..

Биовитон Візіо (VISIO)

В наличии

239.00грн

Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)

Зворотній дзвінок