Лікувальні глини, бруду і мінерали, скипидарні емульсії та концентрати для прийняття ванн.

Шунгіт камінь 500гр (для очищення води)

Очищає від шкідливих домішок (нітрати, нітрити, важкі метали, хлорорганічні сполуки, колоїдне залізо водопровідних труб, пестициди, діоксини, феноли. Шунгіт природний фільтр активатор води 500г: При взаємодії з водою Шунгіт:   Структурує її і робить біологічно активної; Очищає ві..

Шунгіт камінь 150гр (для очищення води)

Очищає від шкідливих домішок (нітрати, нітрити, важкі метали, хлорорганічні сполуки, колоїдне залізо водопровідних труб, пестициди, діоксини, феноли. Шунгіт природний фільтр активатор води 500г: При взаємодії з водою Шунгіт:   Структурує її і робить біологічно активної; Очищає ві..

Хвойний концентрат 600гр

Дія: покращує обмін речовин, дає можливість розслабитися, знімає стрес, втому, стимулює кровообіг, стабілізує хороше самопочуття. ХВОЙНИЙ КОНЦЕНТРАТ — єдність цілющих сил солоного моря і хвойного лісу. Склад: мінеральна сіль, екстракт хвої, харчовий барвник. Спосіб застосування: ..

Хвойний концентрат 600гр

В наличии

40.00грн

Хвойний бальзам 500мл

Властивості: загальнозміцнюючі, протизапальні, седативні, регулюють тонус серцево-судинної і вегетативної системи, секрецію гормонів. Е К С Т Р А К Т ДЛЯ ВАНН, КОМПРЕСІВ І РОЗТИРАНЬ Входить до складу хвойне ефірне масло є ефективним засобом, що має протизапальну, заспокійливу та ..

Хвойний бальзам 500мл

В наличии

85.00грн

Скипофит жовтий (скипидарна емульсія для ванн) 0,25 л

Сприяє розчиненню патологічних відкладень у суглобових порожнинах, сухожиллях, зв'язках, капілярах, клітинах. Принципи дії «Скипофита жовтого»:   «Скипофит жовтий» сприяє розчиненню патологічних відкладень у суглобових порожнинах, сухожиллях, зв'язках, капілярах, клітинах, він та..

Скипофит білий (скипидарна емульсія для ванн) 0,25 л

Має спазмолітичну, протизапальну, знеболюючу і зігріваючу дію, стимулює місцевий кровообіг.Принципи дії «Скипофита білого»: «Скипофит білий» надає спазмолітичну, протизапальну, знеболювальну та зігріваючу дію, стимулює місцевий кровообіг. Ванни з «Скипофитом білим» викликають пул..

Скипидарна емульсія «Скипофит-Рух» 0,25 л

ПРИЗНАЧЕННЯ: знеболювання, зняття набряклості і ознак запалення в області суглоба, повернення рухливості і гнучкості хребта. Мультиактивний екстракт «Рух» ПРИЗНАЧЕННЯ: · знеболювання · зняття набряклості і ознак запалення в області суглоба · повернення рухливості і гнучкості хреб..

СКИПИДАРНІ ВАННИ ЖОВТА ЕМУЛЬСІЯ на основі скипидару живичного по А. С. ЗАЛМАНОВУ 250 мл

СКИПИДАРНІ ВАННИ ЖОВТИЙ РОЗЧИН на основі скипидару живичного по А. С. ЗАЛМАНОВУ Скипидарні ванни сприяють нормалізації потоку крові в судинах і капілярах, тренує їх, і сприяє збільшенню припливу кисню і поживних речовин до органів тканини. Ванни підвищують обмінні процеси, виводя..

СКИПИДАРНІ ВАННИ БІЛА ЕМУЛЬСІЯ на основі скипидару живичного по А. С. ЗАЛМАНОВУ 250 мл

СКИПИДАРНІ ВАННИ БІЛА ЕМУЛЬСІЯ на основі скипидару живичного по А. С. ЗАЛМАНОВУ Скипидарні ванни сприяють нормалізації потоку крові в судинах і капілярах, тренує їх, і сприяє збільшенню припливу кисню і поживних речовин до органів тканини. Ванни підвищують обмінні процеси, виводя..

Скипидар живичний 400 мл

400 мл Скипидар – очищене терпенові масло. Препарат, що отримується з живиці – смолистої рідини соснових дерев. Живичний скипидар являє собою прозору безбарвну або трохи жовтувату рідину з характерним запахом і пекучим смаком. Головні складові частини живичного скипидару – Піне..

Скипидар живичний 400 мл

В наличии

407.00грн

Сіль для ванн морська Бальзамир 1000 г

Сіль для ванн «Бальзамир» Морська покращує тонус судин і обмін речовин. Ванна з сіллю Морська стимулює регенеративні процеси в тканинах, має антисептичну, протизапальну і болезаспокійливу дію. Вага 1000 р. Упаковка полиэтилен Купання Ванни з морською сіллю приймають з різних при..

Парафін 450гр

Серед різних методів теплового впливу на організм, особливо в позакурортного лікувальних установах, велику питому вагу займає парафінолікування. Продукт перегонки нафти, що представляє собою суміш високомолекулярних вуглеводів, тверду біле або жовтувате напівпрозору масу, схожу н..

Парафін 450гр

В наличии

129.00грн

Озокерит 450мл

Виражене розсмоктуючу, протизапальну і антиспазматичну дію. Одночасно впливає на функціональний стан центральної нервової системи. Озокерит або гірський віск, є природною гірською породою нафтового походження. Це мінерал з групи нафтових бітумів, нафтового походження, має нафтово..

Озокерит 450мл

В наличии

185.00грн

Нейтронік МГ-04М

Засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для телевізорів, моніторів з РК і плазмовими екранами.   Пристрій «Нейтронік» – інноваційна розробка вітчизняних науковців, призначена для зниження шкідливого впливу електромагнітних випромінювань, ..

Нейтронік МГ-04М

В наличии

398.00грн

Нейтронік МГ-04

Засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для персональних комп'ютерів, телевізорів, радіо - та мобільних телефонів, СВЧ-печей, моніторів з РК і плазмовими екранами. Пристрій «Нейтронік» – інноваційна розробка вітчизняних науковців, призначе..

Нейтронік МГ-04

В наличии

398.00грн

Нейтронік МГ-03

Засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для персональних комп'ютерів, телевізорів, радіо - та мобільних телефонів, СВЧ-печей, моніторів з РК і плазмовими екранами. Устройство «Нейтроник» – инновационная разработка отечественных ученых, пре..

Нейтронік МГ-03

В наличии

398.00грн

Нейтронік 5GRS

Засіб з підвищеним рівнем захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для персональних комп'ютерів, телевізорів, радіо - та мобільних телефонів, СВЧ-печей, моніторів з РК і плазмовими екранами. Устройство «Нейтроник» – инновационная разработка отечественных ученых,..

Нейтронік 5GRS

В наличии

442.00грн

Кремній 90 гр для очищення і структурування води

Кремній природний фільтр активатор води 90г.   Здорова, чиста вода необхідна для життя людини. Якісне поповнення запасів води в організмі – запорука здоров'я. В старовину для поліпшення властивостей води використовували кремній. У колодязях з кремнієм вода вирізнялася особливим с..

Кремній 270 гр для очищення і структурування води

Кремній природний фільтр активатор води 270г.   Здорова, чиста вода необхідна для життя людини. Якісне поповнення запасів води в організмі – запорука здоров'я. В старовину для поліпшення властивостей води використовували кремній. У колодязях з кремнієм вода вирізнялася особливи..

Косметична бруд морська (чорна мулова), 900 г

Морська мулова грязь Зміст Опис товару Властивості продукту Використання в медицині Застосування в косметології Ефект від застосування Рекомендації по використанню Переваги продукції 1. Опис товару Бруд морська – мулова чорна субстанція, сформована на дні затоки під дією часу ..

Косметична бруд морська (чорна мулова), 5кг

Немає можливості їхати на морські лікувальні процедури, а потрібна допомога прямо зараз? Вихід є! Замовте чорну косметичну бруд – і скористайтеся всіма перевагами її застосування! Косметична бруд морська (чорна мулова) 5 кг Зміст: Ефект від використання Переваги продукції Власти..

Косметична бруд морська (чорна мулова), 300 г

Морська мулова грязь Зміст Опис товару Властивості продукту Використання в медицині Застосування в косметології Ефект від застосування Рекомендації по використанню Переваги продукції 1. Опис товару Унікальна середу, сформована століттями в морській затоці, сформувала специфічн..

Глина блакитна (Кембрійських), 150г

Блакитна глина (Кембрійських) Зміст           Опис товару           Властивості продукту           Використання в медицині           Застосування в косметології           Ефект від вживання           Рекомендації по застосуванню           Переваги продукції 1. Опис товару Блак..

Глина біла (каолін) 200г

Глина біла (каолін) Зміст Опис товару Властивості продукту Використання в медицині Застосування в косметології Ефект від вживання Рекомендації по застосуванню Переваги продукції 1. Опис товару Біла глина (каолін) – висушений і подрібнений до стану порошку натуральний матеріал з..

Глина біла (каолін) 200г

В наличии

121.00грн

Глина біла (каолін) 150г

Біла глина (каолін) Зміст Опис товару Властивості продукту Використання в медицині Застосування в косметології Ефект від вживання Рекомендації по застосуванню Переваги продукції 1. Опис товару Біла глина (каолін) являє собою подрібнену осадову породу, що утворюється протягом тр..

Глина біла (каолін) 150г

В наличии

81.00грн

Глина біла (1 кг)

Глина біла Зміст Опис білої глини Корисні властивості білої глини Застосування білої глини в лікуванні Застосування білої глини в косметології Рекомендації по застосуванню білої глини (рецепти) Переваги нашої продукції 1. Опис білої глини Біла глина (каолін) у своєму складі ма..

Глина біла (1 кг)

В наличии

91.00грн

Блакитна глина (кембрійських) 500г

Блакитна глина (кембрійських) Зміст: Опис блакитної глини Корисні властивості блакитної глини Застосування в медицині (при лікуванні) блакитної глини Застосування блакитної глини в косметології Рекомендації по застосуванню блакитної глини (рецепти) Переваги нашої продукції  1. ..

Блакитна глина (кембрійських) 200 г

Блакитна глина (кембрійських)  Зміст Опис товару Властивості продукту Використання в медицині Застосування в косметології Ефект від вживання Рекомендації по застосуванню Переваги продукції 1. Опис товару Голуба кембрійська глина – мінеральне утворення, що залягає в шарах ґрунт..

Блакитна глина (кембрійських) 1 кг

Блакитна глина (кембрійських) Зміст Опис товару Властивості продукту Використання в медицині Застосування в косметології Ефект від вживання Рекомендації по застосуванню Переваги продукції 1. Опис товару Блакитна глина, відома також під назвою кембрійської, в очищеному подрібне..

Бішофіт Полтавський

Необхідна допомога нашим суглобам і м'язам. Професійний «економ» препарат (рідкий розчин бішофіту) для компресів, аплікацій, обгортань, для місцевих ванночок для кистей і стоп. Корисний після фізичних навантажень і ударів. Живить мінералами, знімає запалення, тонізує шкіру. Зас..

Показано з 1 по 30 із 35 (2 сторінок)

Зворотній дзвінок