Лікувальні глини, бруду і мінерали, скипидарні емульсії та концентрати для прийняття ванн.

Нейтронік МГ-04М

Засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для телевізорів, моніторів з РК і плазмовими екранами.   Пристрій «Нейтронік» – інноваційна розробка вітчизняних науковців, призначена для зниження шкідливого впливу електромагнітних випромінювань, ..

Нейтронік МГ-04М

В наличии

398.00грн

Нейтронік МГ-04

Засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для персональних комп'ютерів, телевізорів, радіо - та мобільних телефонів, СВЧ-печей, моніторів з РК і плазмовими екранами. Пристрій «Нейтронік» – інноваційна розробка вітчизняних науковців, призначе..

Нейтронік МГ-04

В наличии

398.00грн

Нейтронік МГ-03

Засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для персональних комп'ютерів, телевізорів, радіо - та мобільних телефонів, СВЧ-печей, моніторів з РК і плазмовими екранами. Устройство «Нейтроник» – инновационная разработка отечественных ученых, пре..

Нейтронік МГ-03

В наличии

398.00грн

Нейтронік 5GRS

Засіб з підвищеним рівнем захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для персональних комп'ютерів, телевізорів, радіо - та мобільних телефонів, СВЧ-печей, моніторів з РК і плазмовими екранами. Устройство «Нейтроник» – инновационная разработка отечественных ученых,..

Нейтронік 5GRS

В наличии

442.00грн

Косметична бруд морська (чорна мулова), 900 г

Морська мулова грязь Зміст Опис товару Властивості продукту Використання в медицині Застосування в косметології Ефект від застосування Рекомендації по використанню Переваги продукції 1. Опис товару Бруд морська – мулова чорна субстанція, сформована на дні затоки під дією часу ..

Косметична бруд морська (чорна мулова), 5кг

Немає можливості їхати на морські лікувальні процедури, а потрібна допомога прямо зараз? Вихід є! Замовте чорну косметичну бруд – і скористайтеся всіма перевагами її застосування! Косметична бруд морська (чорна мулова) 5 кг Зміст: Ефект від використання Переваги продукції Власти..

Косметична бруд морська (чорна мулова), 300 г

Морська мулова грязь Зміст Опис товару Властивості продукту Використання в медицині Застосування в косметології Ефект від застосування Рекомендації по використанню Переваги продукції 1. Опис товару Унікальна середу, сформована століттями в морській затоці, сформувала специфічн..

Диатомовоя земля (Кізельгур)

Диатомовоя земля (Кізельгур) білий порошок виробляється із залишків водоростей виявлені в руслах річок і озер. Використовується в косметології та фармацевтики...

Диатомовая земля (кізельгур), 200 г

Диатомовая земля (кізельгур) Диатомовая земля, яка так само називається кізельгур, муть земля, трепел, гірська мука чи діатоміт, що складається із залишків морських діатомових водоростей і мешканців морського дна. 1. Ефект від використання діатоміту Білий порошок із залишків во..

Глина блакитна (кембрійських), 700 г

Глина блакитна (кембрійських) Використовується в косметології, для процедур антицелюлітного обгортання, в фармацевтики. Високої якості від заводу виробника...

Глина блакитна (Кембрійських) для особи і тіла, очищення шкіри, від целюліту і розтяжок, для суглобів, 1кг

Блакитна глина (кембрійських) має вигляд дрібно дисперсного порошку без домішок інших мінералів. Застосовується в якості масок для обличчя, тіла і волосся, примочок на тіло, як компонент для виробництва косметичних засобів. Володіє безліччю корисних властивостей, таких як: очища..

Глина блакитна (Кембрійських) для SPA-процедур і антицелюлітних програм, 500г

Натуральна блакитна глина в порошку м'яко і дбайливо очищає шкіру від надлишків себума, виводить зайву рідину, додає гладкість і еластичність шкірі, зменшує висипання і запалення, допомагає боротися з проявом всіх форм целюліту. Професіонали в сфері косметології рекомендується на..

Глина біла (Каолін), абсорбент, очищення від токсинів і шлаків, маски для обличчя і тіла, 1кг

Глина белая (КАОЛИН - природный минерал) ТМ Натуралиссимо имеет вид пудры (порошка), добывается в экологически чистом регионе. Класс П1 - самый высший класс, цвет белоснежный, без примесей других минералов. Натуральная белая глина применяется в косметической и фармацевтической сф..

Глина біла (каолін), 200 г

Глина біла (каолін) Застосовується в косметології, фармацевтики, як дієтична добавка. Високої якості від заводу виробника...

Глина біла (каолін), 200 г

В наличии

121.00грн

Глина біла (каолін) 200г

Глина біла (каолін) Зміст Опис товару Властивості продукту Використання в медицині Застосування в косметології Ефект від вживання Рекомендації по застосуванню Переваги продукції 1. Опис товару Біла глина (каолін) – висушений і подрібнений до стану порошку натуральний матеріал з..

Глина біла (каолін) 200г

В наличии

121.00грн

Глина біла (1 кг)

Глина біла Зміст Опис білої глини Корисні властивості білої глини Застосування білої глини в лікуванні Застосування білої глини в косметології Рекомендації по застосуванню білої глини (рецепти) Переваги нашої продукції 1. Опис білої глини Біла глина (каолін) у своєму складі ма..

Глина біла (1 кг)

В наличии

105.00грн

Блакитна глина (кембрійських) 1 кг

Блакитна глина (кембрійських) Зміст Опис товару Властивості продукту Використання в медицині Застосування в косметології Ефект від вживання Рекомендації по застосуванню Переваги продукції 1. Опис товару Блакитна глина, відома також під назвою кембрійської, в очищеному подрібне..

Активатор води: ШУНГІТ - 500г, КВАРЦ - 500г, КРЕМІНЬ - 500г, ЦЕОЛІТ - 500г

ШУНГІТ - 500г, КВАРЦ - 500г, КРЕМІНЬ - 500г, ЦЕОЛІТ - 500г Унікальний комплекс мінералів Землі - шунгіта, кварцу, цеоліту і кремнію. Ці камені доповнюють один одного і забезпечують сверхэффективную очищення води від шкідливих домішок, наповнюють клітини організму енергією. Набір..

Активатор води: ШУНГІТ - 1000г, КВАРЦ - 1000г, КРЕМІНЬ - 1000г

ШУНГІТ - 1000г, КВАРЦ - 1000г, КРЕМІНЬ - 1000г Унікальний комплекс мінералів Землі - шунгита, кварцу, цеоліту і кремнію. Ці камені доповнюють один одного і забезпечують сверхэффективную очищення води від шкідливих домішок, наповнюють клітини організму енергією. Набір ідеально ст..

Показано з 1 по 19 із 19 (1 сторінок)

Зворотній дзвінок