Еко-текстиль

Турмалиновый килимок з магнітними вставками 1 шт

Турмалиновый килимок з магнітними вставками 1 шт   Склад: турмалиновый нанопорошок, рідкоземельні мінеральні магніти. Килимок турмалиновый з магнітними вставками (76 шт.) призначений для простої і ефективної профілактики широкого спектру захворювань, а також для швидкого ..

Турмалінові Рушники для миття посуду (комплект 3 шт)

Турмалінові Рушники для миття посуду (комплект 3 шт)   Турмалінові рушники є екологічно чистими і абсолютно натуральними, призначеними для щоденного використання. Ці рушники вважаються революційним проривом у застосуванні сучасних нанотехнологій, з допомогою кристала турма..

Труси Хіпстери з органічної бавовни SMPL Underwear, шт

Труси Хіпстери з органічної бавовни SMPL Underwear, шт При замовленні будь ласка, виберіть розмір і колір. Кращий вибір на кожен день. Дарує відчуття комфорту і повної захищеності. Відсутність гумки на ніжках забезпечує ідеальні форми без будь-яких передавлення. Гіпоа..

Топ з органічної бавовни SMPL Underwear, шт

Топ з органічної бавовни SMPL Underwear, шт При замовленні будь ласка, виберіть розмір і колір. Кращий вибір на кожен день. Дарує відчуття комфорту і повної захищеності. Відсутність гумки на ніжках забезпечує ідеальні форми без будь-яких передавлення. Гіпоалергенний о..

Рушник з органічної бавовни ДЛЯ РУК 50х100 см Greenfibres

Рушник з органічної бавовни ДЛЯ РУК 50х100 см Greenfibres Затишні, м'які, добре вбирають 100% органічний бавовна Бавовна вирощений без синтетичних пестицидів і добрив вручну оброблений Не вибіленими, не пофарбовані Висока якість, а значить прослужать довше Склад: 100% о..

ПОДУШКА з органічної гречаного лушпиння 40 х 60 см, Натур Бутік

ПОДУШКА з органічної гречаного лушпиння 40 х 60 см, Натур Бутік Склад наповнювача: органічна гречане лушпиння Наволочка: 100% бавовна Розмір: 40*60 см Завдяки сипучості лушпиння перемішується всередині подушки до тих пір, поки не прийме форму, відповідну саме вам. Це заб..

Турмалиновое полотенца (70х70 см) 1 шт    Турмалиновые полотенца — это экологически чистые полотенца, предназначенные для ежедневного применения. Турмалиновые полотенца — это прорыв в революции с применением нанотехнологий и энергонасыщающего кристалла турмалина. В состав..

В наличии

500.00грн

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Зворотній дзвінок