Противірусні, потивогрибковые та імунні препарати.

Фитовитяжка Вирусин 40 мл

    Фитовитяжка "Вирусин" Застосування : Применение: разовую дозу по 5-20 капель (в отдельных случаях допускается применение 25-30 капель или по 5-7 капель каждые 1-2 часа во время обострения к нормализации состояния), разведя в 30-50 мл воды комнатной температуры, от 2 до 4 ..

Фитовитяжка Вирусин 40 мл

В наличии

105.00грн

Фитовирон 500мл

Унікальний фітоконцентрат цінних рослинних компонентів для підвищення захисних сил організму.   21 високоактивний екстракт у складі підтримує імунну систему та забезпечує ефективний захист від вірусів і бактерій. Нова формула від автора легендарного Бі-Лурону для зміцнення ваш..

Фитовирон 500мл

В наличии

3342.00грн

ФерстФуд Молозиво Кораловий Клуб 90 капсул

ВЛАСТИВОСТІ Активує захисні сили організму. Отримують з молока корів у перші 36 годин після отелення й обробляють за спеціальною технологією, не руйнуючи біоактивні компоненти молозива. ЗАСТОСУВАННЯ Дорослим 3 капсули на день під час їди. ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ Молозиво Це пе..

ФІТО-СІ (120 таблеток)

ФІТО-СІ (120 таблеток) Джерело вітаміну С і каротину – антиоксидантів, які не синтезуються в організмі і повинні надходити ззовні.До складу Фіто-Сі входять унікальні рослини за вмістом вітамінів і корисних речовин: журавлина, філантус лікарський, спіруліна. Phyto-Cee Форма випуск..

ФІТО-СІ (120 таблеток)

В наличии

490.00грн

Солод житній ферментований 150гр

Солод житній ферментований Солод житній ферментований ДЖЕРЕЛО БІОЛОГІЧНО АКТИВНИХ РЕЧОВИН У процесі складної технологічної обробки зерна жита піддають ферментативному гідролізу, у результаті чого всі корисні речовини перетворюються в більш прості і легше засвоюються з'єд..

Рідина, Фармацци, Имоксин, натуральне засіб для імунітету, 10 мл

Рідина, Фармацци, Имоксин, натуральне засіб для імунітету, 10 мл Зміцнення імунітету – одна з головних задач для повноцінного активного життя, попередження розвитку захворювань серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, запобігання вірусних інфекцій. Але в зв'язку з мало..

Мультивітамінний комплекс, капсули для зміцнення імунітету № 90

Мультивітамінний комплекс, капсули для зміцнення імунітету № 90..

Мікозин фітовитяжка 40 мл

Фітовитяжка «Мікозин» при грибкових ураженнях СКЛАД (ВОДНО-СПИРТОВІ ВИТЯЖКИ): трава рутки лікарської, квітки ехінацеї пурпурової, листя леспедеци копійчас– тої, хвоя туї західної, кора шовковиці, трава з квітами гадючника (комірника) до язолистого, листя горіха волоського, тра..

Мікозин фітовитяжка 40 мл

В наличии

105.00грн

Липосомальный Вітамін С 100мл

Всі цінні властивості вітаміну С в максимально біодоступність і безпечній формі. За рахунок технології липосомального інкапсулювання життєво важливий вітамін засвоюється краще і не викликає побічних ефектів з боку травного тракту.   Вітамін С (аскорбінова кислота) — один з ключ..

Лайфгард 30капс /Choice/ (Чойс)

Підвищує імунітет Сприяє профілактиці бактеріальних і вірусних інфекцій Має антиоксидантну та протизапальну дію Поповнює дефіцит поживних речовин В даний час проблема зниження імунітету серед всіх верств населення нашої країни стає все більш актуальною. Порушення імунної систем..

Лайфгард 30капс /Choice/ (Чойс)

В наличии

182.00грн

Кропива табл. №120, 500 мг.

Кропива допомагає поліпшити кровотворну функцію організму. Особливо підходить для весняної втоми і втоми організму. Як діє? Кропива допомагає поліпшити кровотворну функцію організму. Особливо підходить для весняної втоми і втоми організму. Лікар Тошков лікує анемію і кровотечі в ..

Кропива табл. №120, 500 мг.

В наличии

390.00грн

Корал Солодка Кораловий клуб100 капсул

Екстракт кореня солодки з додаванням екстракту кореня імбиру надає оздоровлюючу дію на дихальні шляхи і шлунково-кишковий тракт, зміцнює захисні сили організму.   ЕКСТРАКТИ КОРЕНЯ СОЛОДКИ Глицирризиновые кислоти солодки активують імунітет, сприяючи утворенню захисного білка ін..

Кора мурашиного дерева з мате (КМД з мате) 90 капс.

Экстракт коры муравьиного дерева в сочетании с экстрактом листьев оливы и листьев мате активирует иммунитет организма, повышает жизненный тонус и придает чувство бодрости.   ЭКСТРАКТ КОРЫ МУРАВЬИНОГО ДЕРЕВА Содержит повышенную концентрацию активных веществ, что существенно пов..

Комфорт 30капс /Choice/ (Чойс)

Підсилює захисні функції організму Сприяє профілактиці бактеріальних і вірусних інфекцій Має антиоксидантну та протизапальну дію Поповнює дефіцит поживних речовин В даний час проблема зниження імунітету серед всіх верств населення нашої країни стає все більш актуальною. Порушен..

Комфорт 30капс /Choice/ (Чойс)

В наличии

297.00грн

Имуностан -antivirus 60 кап

Имуностан -antivirus 60 капФІТОКОМПЛЕКС ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ОПІРНОСТІ ОРГАНІЗМУ ДО ВІРУСНИХ ТА БАКТЕРІАЛЬНИХ ІНФЕКЦІЙ- для імунопрофілактики в період сезонних епідемій грипу та інших респіраторних вірусних захворювань;- допомагає організму протистояти вірусним інфекціям і не допускає ..

Имуностан -antivirus 60 кап

В наличии

171.00грн

Имуно+ табл. №120, 500 мг.

                               Завдяки своєму комплексу біологічно активних інгредієнтів Имуно+ підтримує імуно-біологічну активність організму і сприяє зміцненню його сил опору. Як діє? Завдяки своєму комплексу біологічно активних інгредієнтів Имуно+ підтримує імуно-біологіч..

Имуно+ табл. №120, 500 мг.

В наличии

510.00грн

Залізо 100 таблеток

ЗАЛІЗО (100 таблеток) Залізо необхідне для вироблення еритроцитів, синтезу гемоглобіну і ряду окислювальних ферментів в організмі людини. Нестача заліза призводить до зниження працездатності, життєвої енергії, ослаблення імунної системи, появи нервових розладів. Входить до складу..

Залізо 100 таблеток

В наличии

337.00грн

Екстракт прополісу 50мл

Екстракт прополісу Має антиоксидантну, противірусну, бактерицидну, протизапальну, очищує, болезаспокійливу, регенеруючою, протипухлинну дію, є потужним природним антибіотиком. Впливає виключно на чужорідні організми, не зачіпаючи природну мікрофлору. Стимулює вироблення T-лімфоци..

Екстракт прополісу 50мл

В наличии

215.00грн

Екстракт ехінацеї 50мл

Екстракт ехінацеї• Тонізуючу дію на нервову систему (надає відчуття бадьорості, відновлює працездатність). • Прекрасний адаптоген (допомагає організму пристосуватися до несприятливих факторів навколишнього середовища). • Використовується при синдромі хронічної втоми, нестачі сн..

Екстракт ехінацеї 50мл

В наличии

200.00грн

Гемоглобинум-анемин фитовытяжка 40 мл

Склад : листя кропиви дводомної, трава котячої м’яти звичайної (котовник), плоди шипшини собачої, кореневище з коренем великоголовника сафроловидного, корінь кульбаби лікарської, насіння гуньби сінної, трава люцерни посівної, листя берези, корінь червоної щітки, трава сухоцвіту,..

Бурштин для дітей 30таб

Бурштин для дітей Застосовується як активатор імунітету (особливо в осінньо-зимовий період), для профілактики і лікування ГРВІ, захворювань бронхіального дерева (зокрема, бронхіти, бронхіальна астма), пневмонії. Знижує кількість алергічних проявів. При інтоксикаціях і отруєннях с..

Бурштин для дітей 30таб

В наличии

200.00грн

Бебі Віт екстракт 200мл /Фитофарма/

Корисний для дітей як оздоровчий і загальнозміцнюючий засіб, зміцнює імунітет... Корисний для дітей як оздоровчий і загальнозміцнюючий засіб, зміцнює імунітет... Східна формула, створена для зміцнення здоров'я і нормального фізичного і розумового розвитку дитини. Екстракт стабілі..

Арніка монтана фитовытяжка 40 мл

Арніка Монтана засіб з дуже широким спектром дії на організм людини. Має протизапальну, кровоспинну, розсмоктуючу, заспокійливу, спазмолітичну, жовчогінну, знеболюючу і протипухлинну дію. Склад: водні витяжки квіток арніки гірської, спирт етиловий ректифікований, вода підготовлен..

Антивірусна програма 8 фітокомплексів

Антивірусна програма Антивірусна програма 8 фітокомплексів Схема прийому 1 місяць Про продукт: Антивірусна програма сформована за принципом посилити імунітет, попередити зараження вірусною інфекцією, пом'якшити, протягом існуючого захворювання викликаного вірусами. На..

Імунолік фітовитяжка 40 мл

Засіб з лікарських рослин «Імунолік» - імуномодулятор рослинного походження. Підвищує резистентність організму до інфекційних захворювань, стимулює метаболічні процеси в органах і тканинах. Має загальнозміцнюючу дію на організм людини. Склад: водні витяжки кореневища аїру (лепе..

Імунолік фітовитяжка 40 мл

В наличии

105.00грн

Імунна формула імунітет 30капс /Choice/ (Чойс)

Підвищує опірність організму інфекціям Має антивірусну, антибактеріальну, антигрибкові, антитоксичну дію Володіє протизапальною дією Перешкоджає утворенню і сприяє розсмоктуванню тромбів Імунна система запрограмована реагувати на все, що може загрожувати організму. Кожен день в..

Жидкий кордицепс "Источник жизненных сил" (10 фл. по 20 мл) Хеппинесс (Happiness)   Кордицепс - "источник жизненных сил" Хеппинес (Happiness) - это базовый продукт, содержащий в себе не только целебные компоненты лекарственных грибов, но и особо ценные травы,а также входящие в ..

В наличии

1400.00грн

Показано з 1 по 28 із 28 (1 сторінок)

Зворотній дзвінок