Миючі засоби

Экосредство натуральне для очищення ванної кімнати 500 мл

Экосредство натуральне для очищення ванної кімнати Экосредство натуральне для очищення ванної кімнати у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабе..

Экосредство натуральне для миття посуду 500мл

Экосредство натуральне для миття посуду Экосредство натуральне для миття посуду у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження   не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, ароматизаторів..

Экосредство натуральне для миття овочів і фруктів 200 мл

Экосредство натуральне для миття овочів і фруктів Экосредство натуральне для миття овочів і фруктів у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження   не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, параб..

Экосредство натуральне Cool для швидкого прання в холодній воді 1000мл

Экосредство натуральне Cool для швидкого прання в холодній воді Экосредство натуральне Cool для швидкого прання в холодній воді у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження   не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних від..

Экопорошок універсальний для прання білих та кольорових речей mini 120 г

Экопорошок універсальний для прання білих та кольорових речей mini Экопорошок універсальний для прання білих та кольорових речей mini у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних ..

Экопорошок універсальний для прання білих та кольорових речей 1000 г

Экопорошок універсальний для прання білих та кольорових речей Экопорошок універсальний для прання білих та кольорових речей у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження   не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілю..

Экопорошок дитячий для прання білих та кольорових речей mini 120 г

Экопорошок дитячий для прання білих та кольорових речей mini Экопорошок дитячий для прання білих та кольорових речей mini у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів..

Экопорошок дитячий для прання білих та кольорових речей 1000г

Экопорошок дитячий для прання білих та кольорових речей Экопорошок дитячий для прання білих та кольорових речей у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклоза..

Экомыло натуральне рідке оливково-ланолінового 300мл

Экомыло натуральне рідке оливково-ланолінового   Экомыло натуральне рідке оливково-ланолінового у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS / SLES, триклозану, парабенів, ароматизаторів Натуральне та безпечне мило для м'яко..

Экомолочко натуральне для чищення 500 мл

Экомолочко натуральне для чищення Экомолочко натуральне для чищення у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, ароматизаторів ЕКОмолочко на..

Экоконцентрат натуральний рідкий для прання вовни, шовку і делікатних тканин 1000 мл

Экоконцентрат натуральний рідкий для прання вовни, шовку і делікатних тканин Экоконцентрат натуральний рідкий для прання вовни, шовку і делікатних тканин у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження   не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфо..

Экоконцентрат натуральний для видалення плям і стійких забруднень 250 мл

Экоконцентрат натуральний для видалення плям і стійких забруднень Экоконцентрат натуральний для видалення плям і стійких забруднень у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних ві..

Суперконцентрована універсальний чистячий засіб Officina Naturae 1000 мл

Это активное кислородное очищающее средство, с помощью которого вы действительно можете чистить тысячи моющихся поверхностей. Отлично подходит для мытья плитки в ванной и на кухне, для санитарной гигиены, для мытья разных типов полов (керамика, керамогранит, терракота, расписной..

Суперконцентрована очисник без запаху Officina Naturae 1000 мл

Суперконцентрированное очищающее средство без отдушек Officina Naturae подходит для людей с аллергическими реакциями и чувствительностью к химическим веществам (MCS). Активное кислородное моющее средство подходит для всех моющихся поверхностей, таких как плитка, сантехника, терра..

СВОД Универсальная паста для чистки ванных комнат

Ідеально підходить для миття акрилових і емальованих ванн, раковин, кахельних та керамічних поверхонь. Видаляє бруд, мильний наліт, вапняні відкладення, жовтизну. Щадна рецептура кошти з м'яким абразивом дбайливо чистить акрилову поверхню, не пошкоджуючи її. Захищає від повторног..

СВОД Увлажняющее жидкое мыло

Аромат: "Ягідний коктейль" Спосіб застосування: нанести невелику кількість на вологу шкіру, спінити, змити теплою водою. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розумною ціною! Об'єм: 0,5 л..

СВОД Увлажняющее жидкое мыло

Аромат: "Французький аромат" Спосіб застосування: нанести невелику кількість на вологу шкіру, спінити, змити теплою водою. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розумною ціною! Обсяг: 5л..

СВОД Увлажняющее жидкое мыло

Аромат: "Морські мінерали" Спосіб застосування: нанести невелику кількість на вологу шкіру, спінити, змити теплою водою. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розумною ціною! Обсяг: 5л..

СВОД Новорічний подарунковий набір

До набору входить: Антисептичний гель для рук "SVOD" з іонами срібла, 100 мл Гель від жиру і нагару, 0,5 л Гель для миття посуду "Лісові ягоди" 0,5 л Універсальна "ЧАРІВНА ПАСТА" Effect, 500 г Універсальний засіб для догляду за ванними кімнатами "Effect Gold", з ро..

СВОД Двусоставной картридж умягчение с гранулированным активированным углем

Двусоставной картридж пом'якшення з гранульованим активованим вугіллям "SVOD BLU" являє собою фільтруючий елемент для комплексного очищення води: 1 ступінь: Гранульований активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха призначений для високоефективного видалення з води шкідливих..

СВОД Гель для мытья посуды

Аромат: "Лісові ягоди" Спосіб застосування: нанести 1-2 краплі кошти на губку, вимити посуд, ретельно промити під струменем води. При сильних забрудненнях або жорсткій воді рекомендовану дозу можна збільшити. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розум..

СВОД Гель для мытья посуды

Аромат: "Зелене яблуко" Спосіб застосування: нанести 1-2 краплі кошти на губку, вимити посуд, ретельно промити під струменем води. При сильних забрудненнях або жорсткій воді рекомендовану дозу можна збільшити. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розу..

СВОД Гель для мытья посуды

Аромат: "Зелене яблуко" Спосіб застосування: нанести 1-2 краплі кошти на губку, вимити посуд, ретельно промити під струменем води. При сильних забрудненнях або жорсткій воді рекомендовану дозу можна збільшити. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розумн..

СВОД Гель для мытья посуды

Аромат: "Алое Віра" Спосіб застосування: нанести 1-2 краплі кошти на губку, вимити посуд, ретельно промити під струменем води. При сильних забрудненнях або жорсткій воді рекомендовану дозу можна збільшити. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розумною ц..

СВОД RE:SHINE универсал

Застосовується для чищення і догляду стекол окулярів, годин, РК-екранів, моніторів, а так само виробів з кришталю. Інструкція по застосуванню: Розпорошити на поверхню, що очищається або змочити серветку і протерти поверхню. Не вимагає промивання водою У..

СВОД RE:SHINE универсал

В наличии

80.00грн

СВОД RE:SHINE концентрат (сошет, 10 мл)

Застосовується для чищення, догляду та відновлення блиску виробів із золота, платини, дорогоцінних і напівкоштовних каменів. Інструкція по застосуванню: Розвести 1:5, помістити вироби на 2-5 хвилин (в залежності від ступеня забруднення). Почистити щіточкою важкодоступні місця, о..

Сіль для посудомийної машини Officina Naturae 1 кг

Соль для посудомоечной машины Officina Naturae получена методом вакуумной перекристаллизации, который позволяет получать продукт высокого пищевого качества. В отличие от той, которою получают путем испарения морской воды, эта соль имеет пониженное содержание веществ или примесей..

Очищаючий засіб для всіх поверхонь з розпилювачем Officina Naturae 750 мл

Очищаючий засіб для всіх поверхонь з розпилювачем Officina Naturae ідеально підходить для очищення стекол, дзеркал і всіх миючих поверхонь в цілому, таких як двері, плитка, меблі, столи та люстри. Його формула зі спиртом полегшує видалення бруду і сприяє гігієни і сяйва. Містить ..

Очищаючий дезінфікуючий засіб для всіх поверхонь Officina naturae, 500 мл

Практичний продукт для швидкого і легкого використання, дезінфікуючий спрей-очищувач для всіх поверхонь Officina naturae. Містить етиловий спирт 66% (що відповідає не менше 71% етилового спирту за об'ємом). Спрей стане вашим вірним і надійним супутником для щоденного прибирання. ..

Органический смягчитель для стирки с маслом лаванды Friendly organic 750 мл

Органічний кондиціонер для дитячої білизни від виробника Friendly Organic чудово пом'якшує одяг і текстиль, надає речам легкий ненав'язливий приємний аромат лаванди. Пом'якшувач повністю видаляє з тканин залишки прального порошку в процесі полоскання, підвищує зносостійкість, де..

Показано з 1 по 30 із 143 (5 сторінок)

Зворотній дзвінок