Миючі засоби

Экосредство натуральне для очищення ванної кімнати 500 мл

Экосредство натуральне для очищення ванної кімнати Экосредство натуральне для очищення ванної кімнати у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабе..

Экосредство натуральне для миття посуду 500мл

Экосредство натуральне для миття посуду Экосредство натуральне для миття посуду у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження   не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, ароматизаторів..

Экосредство натуральне для миття овочів і фруктів 500 мл

Экосредство натуральне для миття овочів і фруктів Экосредство натуральне для миття овочів і фруктів у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження   не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, параб..

Экосредство натуральне Cool для швидкого прання в холодній воді 1000мл

Экосредство натуральне Cool для швидкого прання в холодній воді Экосредство натуральне Cool для швидкого прання в холодній воді у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження   не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних від..

Экопорошок універсальний для прання білих та кольорових речей mini 120 г

Экопорошок універсальний для прання білих та кольорових речей mini Экопорошок універсальний для прання білих та кольорових речей mini у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних ..

Экопорошок універсальний для прання білих та кольорових речей 1000 г

Экопорошок універсальний для прання білих та кольорових речей Экопорошок універсальний для прання білих та кольорових речей у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження   не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілю..

Экопорошок дитячий для прання білих та кольорових речей mini 120 г

Экопорошок дитячий для прання білих та кольорових речей mini Экопорошок дитячий для прання білих та кольорових речей mini у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів..

Экопорошок дитячий для прання білих та кольорових речей 1000г

Экопорошок дитячий для прання білих та кольорових речей Экопорошок дитячий для прання білих та кольорових речей у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклоза..

Экомыло натуральне рідке оливково-ланолінового 500мл

Экомыло натуральне рідке оливково-ланолінового Экомыло натуральне рідке оливково-ланолінового у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS / SLES, триклозану, парабенів, ароматизаторів Натуральне та безпечне мило для м'як..

Экомолочко натуральне для чищення 500 мл

Экомолочко натуральне для чищення Экомолочко натуральне для чищення у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, ароматизаторів ЕКОмолочко на..

Экоконцентрат натуральний рідкий для прання вовни, шовку і делікатних тканин 1000 мл

Экоконцентрат натуральний рідкий для прання вовни, шовку і делікатних тканин Экоконцентрат натуральний рідкий для прання вовни, шовку і делікатних тканин у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження   не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфо..

Экоконцентрат натуральний для видалення плям і стійких забруднень 250 мл

Экоконцентрат натуральний для видалення плям і стійких забруднень Экоконцентрат натуральний для видалення плям і стійких забруднень у складі виключно натуральні компоненти рослинного та мінерального походження не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних ві..

Суперконцентрована універсальний чистячий засіб Officina Naturae 1000 мл

Это активное кислородное очищающее средство, с помощью которого вы действительно можете чистить тысячи моющихся поверхностей. Отлично подходит для мытья плитки в ванной и на кухне, для санитарной гигиены, для мытья разных типов полов (керамика, керамогранит, терракота, расписной..

Суперконцентрована очисник без запаху Officina Naturae 1000 мл

Суперконцентрована очисник без запаху Officina Naturae підходить для людей з алергічними реакціями та чутливістю до хімічних речовин (MCS). Активне кисневе миючий засіб підходить для всіх миючих поверхонь, таких як плитка, сантехніка, теракотові підлоги, пофарбований паркет, кухо..

СВОД Универсальная паста для чистки ванных комнат

Ідеально підходить для миття акрилових і емальованих ванн, раковин, кахельних та керамічних поверхонь. Видаляє бруд, мильний наліт, вапняні відкладення, жовтизну. Щадна рецептура кошти з м'яким абразивом дбайливо чистить акрилову поверхню, не пошкоджуючи її. Захищає від повторног..

СВОД Увлажняющее жидкое мыло

Аромат: "Ягідний коктейль" Спосіб застосування: нанести невелику кількість на вологу шкіру, спінити, змити теплою водою. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розумною ціною! Об'єм: 0,5 л..

СВОД Увлажняющее жидкое мыло

Аромат: "Французький аромат" Спосіб застосування: нанести невелику кількість на вологу шкіру, спінити, змити теплою водою. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розумною ціною! Обсяг: 5л..

СВОД Увлажняющее жидкое мыло

Аромат: "Морські мінерали" Спосіб застосування: нанести невелику кількість на вологу шкіру, спінити, змити теплою водою. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розумною ціною! Обсяг: 5л..

СВОД Новорічний подарунковий набір

До набору входить: Антисептичний гель для рук "SVOD" з іонами срібла, 100 мл Гель від жиру і нагару, 0,5 л Гель для миття посуду "Лісові ягоди" 0,5 л Універсальна "ЧАРІВНА ПАСТА" Effect, 500 г Універсальний засіб для догляду за ванними кімнатами "Effect Gold", з ро..

СВОД Двусоставной картридж умягчение с гранулированным активированным углем

Двусоставной картридж пом'якшення з гранульованим активованим вугіллям "SVOD BLU" являє собою фільтруючий елемент для комплексного очищення води: 1 ступінь: Гранульований активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха призначений для високоефективного видалення з води шкідливих..

СВОД Гель для мытья посуды

Аромат: "Лісові ягоди" Спосіб застосування: нанести 1-2 краплі кошти на губку, вимити посуд, ретельно промити під струменем води. При сильних забрудненнях або жорсткій воді рекомендовану дозу можна збільшити. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розум..

СВОД Гель для мытья посуды

Аромат: "Зелене яблуко" Спосіб застосування: нанести 1-2 краплі кошти на губку, вимити посуд, ретельно промити під струменем води. При сильних забрудненнях або жорсткій воді рекомендовану дозу можна збільшити. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розу..

СВОД Гель для мытья посуды

Аромат: "Зелене яблуко" Спосіб застосування: нанести 1-2 краплі кошти на губку, вимити посуд, ретельно промити під струменем води. При сильних забрудненнях або жорсткій воді рекомендовану дозу можна збільшити. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розумн..

СВОД Гель для мытья посуды

Аромат: "Алое Віра" Спосіб застосування: нанести 1-2 краплі кошти на губку, вимити посуд, ретельно промити під струменем води. При сильних забрудненнях або жорсткій воді рекомендовану дозу можна збільшити. Засоби побутової хімії "Clean drops" – відмінна якість за розумною ц..

СВОД RE:SHINE универсал

Застосовується для чищення і догляду стекол окулярів, годин, РК-екранів, моніторів, а так само виробів з кришталю. Інструкція по застосуванню: Розпорошити на поверхню, що очищається або змочити серветку і протерти поверхню. Не вимагає промивання водою У..

СВОД RE:SHINE универсал

В наличии

80.00грн

СВОД RE:SHINE концентрат (сошет, 10 мл)

Застосовується для чищення, догляду та відновлення блиску виробів із золота, платини, дорогоцінних і напівкоштовних каменів. Інструкція по застосуванню: Розвести 1:5, помістити вироби на 2-5 хвилин (в залежності від ступеня забруднення). Почистити щіточкою важкодоступні місця, о..

Сіль для посудомийній машини Officina Naturae 1kg

Сіль отримана методом вакуумної перекристалізації, який дозволяє отримувати продукт високої харчової якості. На відміну від того, який отримують шляхом випаровування морської води, ця сіль має знижений вміст речовин або домішок, які з часом можуть знизити ефективність прання. Її ..

Очищающее средство для всех поверхностей с распылителем Officina Naturae 750 ml

Ідеально підходить для очищення стекол, дзеркал і всіх миючих поверхонь в цілому, таких як двері, плитка, меблі, столи та люстри.Його формула зі спиртом полегшує видалення бруду і сприяє гігієни і сяйва.Рослинні та італійські поверхнево-активні речовини...

Очищающее дезинфицирующее средство для всех поверхностей Officina naturae, 500 мл

Практичний продукт для швидкого і легкого використання, дезінфікуючий спрей-очищувач для всіх поверхонь. Містить етиловий спирт 66% (що відповідає не менше 71% етилового спирту за об'ємом). Спрей стане вашим вірним і надійним супутником для щоденного прибирання. Дезінфікуючий ..

Органическое моющее средство для детской посуды, бутылок, сосок Friendly organic 100 мл

Чистота посуды, которая используется для кормления ребенка важна для каждого родителя, но не менее важно, чтобы эта чистота была еще и безопасной. Friendly Organic предлагает родителям универсальное органическое средство, предназначенное для мойки бутылочек для кормления и другой..

Показано з 1 по 30 із 126 (5 сторінок)

Зворотній дзвінок